Bella, New Moon: "KDYŽ NEMŮŽU BÝT S TÍM, KOHO MILUJU, MÁM ZŮSTAT S TÍM, KDO MILUJE MĚ?"
Moje odpověď: "OPOVAŽ SE! TY PATŘÍŠ K EDWARDOVI, A NÉ K TOMU SMRADLAVÝMU AROGANTNÍMU ČOKLOVI!" :D (Tím nechci nikoho urazit =)

Líbí se ti můj blog? Ano x ne

Máš čistou obrazovku? Klikni °°sem°° a přesvědči se! x)

POZOR!! TAKY NESNÁŠÍŠ JACOBA/TAYLORA? V TOM PŘÍPADĚ SE PROSÍM PŘIHLAŠ DO MÉHO FANCLUBU, KTERÝ JE TADY!!

^SPŘÁTELUJU!^

Září 2009

Československá Superstar

28. září 2009 v 20:47 | BarunQaaa |  Československá Superstar
Koukáš na to? Líbí se ti? Kdo se ti nejvíc líbí? Já si ty jména nepamatuju, ale líbí se mi jich víc :) Všichni už zpívají docela dobře, někteří líp, někteří hůř, ale už se to dá dobře poslouchat :) Tak co na Československou Superstar říkáš?
Líbí se ti výroky poroty nebo Leoše?
Kdo je tvůj nejoblíbenější porotce?
Piš komentíky :))

Krucipüsk

26. září 2009 v 22:48 | BarunQaaa |  Moje nej zpěvačky, zpěváci a skupiny
Krucipüsk je česká hudební skupina. Skupina hraje metal, thrash metal a hardcore. Jejími členy jsou Tomáš Hajíček, Jaroslav Gabriel, Marek Haruštiak a Vojtěch Douda.
Složení skupiny:
Tomáš Hajíček - zpěv, basa, bicí, kytara (pasivně)
Jarda Gabriel - kytara, zpěv
Milan Cimfe - basa, zpěv, bicí, perkuse, programming
Vojta Douda - bicí
CDčka:
1993 - Ratata
1996 - Cirkus dneska nebude
1998 - Bigada Bigada Baby
2001 - ~4~
2002 - 10 YEARS
2004 - Druide!
2007 - AHOJ
Jejich písničky:
Láska je kurva, Druide, Keltskej osud...
Krucipüsk -
Krucipüsk

Krucipüsk -
Krucipüsk

Iron Maiden

26. září 2009 v 22:46 | BarunQaaa |  Moje nej zpěvačky, zpěváci a skupiny
Iron Maiden (anglicky železná panna, mučicí nástroj) je anglická heavymetalová skupina založená v roce 1975 baskytaristou Stevem Harrisem. Kapela se stala legendární nejen díky své hudbě, ale také kvůli svému maskotovi Eddiemu, který se objevuje na obalech všech alb a singlů kapely (kromě prvního singlu: Running Free).
V 70. letech skupinu ovlivňovala hudba Deep Purple, Judas Priest, Yes, Black Sabbath, Led Zeppelin, Queen a Wishbone Ash. Iron Maiden začali hrát a vystupovat ve složení Paul Day, který zpíval, Dave Sullivan a Terry Rance hráli na kytary, Steve Harris na baskytaru a na místě bubeníka se usadil Ron Matthews. V roce 1977 se v kapele objevil klávesista Tony Moore, tento pokus se však nakonec neujal.
V roce 1977 se začalo formovat stálé složení, v kapele se objevili kytarista Dave Murray a bubeník Doug Sampson. V následujícím roce se k Iron Maiden přidal zpěvák Paul Di'Anno. O rok později vydala kapela jednu z nejslavnějších demo nahrávek celé historie tvrdé hudby, EP The Soundhouse Tapes. Jediným postem, na kterém se členové střídali jako na běžícím pásu, zůstalo místo druhého kytaristy. To natrvalo obsadil až v roce 1980 Adrian Smith, přítel Davea Murrayho z dětství. Ve stejném roce byl ještě Doug Sampson nahrazen Clivem Burrem.
V době po vydání alba Killers došlo v kapele k zásadní změně, zkušeného zpěváka Paula Di'Anna, který propadl kokainu, nahradil mladý zpěvák z kapely Samson, Bruce Dickinson. V roce 1982 z dílny Iron Maiden vzešlo album, které se stalo pro kapelu velikým krokem dopředu. Jmenovalo se The Number of the Beast, je to jedna z nejlegendárnějších desek celé heavy metalové historie a nejznámější deskou skupiny. Největším překvapením však bylo, kam se vyhouplo v prodejnosti, kde se na čas objevilo na prvním místě. V hitparádách bodovaly singly Run to the Hills a The Number of the Beast, další slavnou písní z této desky je Hallowed Be Thy Name. Úspěch byl o to větší, že jím bylo docíleno novým zpěvákem. Bruce Dickinson se totiž proslavil díky svému hlasu a patří k nejlepším heavy metalovým zpěvákům na světě, vysloužil si přezdívku the anti air-raid siren, která se dá do češtiny přeložit jako siréna při leteckém náletu.
Studiová CD:
1980: Iron Maiden
1981: Killers
1982: The Number of the Beast
1983: Piece of Mind
1984: Powerslave
1986: Somewhere in Time
1988: Seventh Son of a Seventh Son
1990: No Prayer for the Dying
1992: Fear of the Dark
1995: The X Factor
1998: Virtual XI
1999: Ed Hunter
2000: Brave New World
2003: Dance of Death
2006: A Matter of Life and Death
Živá CD:
1981: Maiden Japan
1985: Live After Death
1993: A Real Live One
1993: A Real Dead One
1993: Live at Donington
2002: Rock in Rio
2005: Death on the Road
2008: Live In Brasil
Ačkoli se ve skupině Iron Maiden střídalo dost zpěváků, tak je to dobrá skupina. Líbí se mi tyto písničky:
Run To The Hills, The Number Of The Beast, 2 Minutes To Midnight, Can I Play With Madness, Wasted Years, Fear, Of The Dark...
Iron Maiden -
Iron Maiden

Harlej

26. září 2009 v 22:45 | BarunQaaa |  Moje nej zpěvačky, zpěváci a skupiny
Harlej je skupina, která se skládá z 5 členů:
Tonda Rauer
Tomáš Hrbáček
Kolinss
Martin Volák
Libor Fanta
Frontmenem je Tomáš Hrbáček, který spolupracoval i se skupinou Mash.
Celkem vydali 8 CD:
1995 Aj mena ou bejby hel
1997 Harlej krišna
1998 Hárlejova kometa
2000 Zastavte tu vodu
2002 Musíme se pochválit, máme auto z (M)mostu
2004 Když chválím, tak sebe
2006 Čtyři z punku a pes
2008 University
Mně se nejvíc líbí písničky Pověste ho vejš, Královna noci a Proč pocit mám, ale pěkné jsou i Přirození, Svařák, Čtyři z Punku a Pes, Zfetovanej a Malá nevěrná holka.
Harlej -
HarlejShakira

26. září 2009 v 22:42 | BarunQaaa |  Moje nej zpěvačky, zpěváci a skupiny
Shakira Isabel Mebarak Ripoll [šakyra isabel mebarak ripoj], narozená 2. února 1977 v Barranquilla v Kolumbii, používá své první jméno Shakira jako umělecké, je kolumbijská zpěvačka, autorka textů a písní a producentka.
Shakira je po otci Libanonka a po matce Kolumbijka. Její matka se jmenuje Nidia del Carmen Ripoll Torrado má katalánské a italské předky a otec se jmenuje William Mebarak Chadid. Shakira se narodila ve městě Barranquilla v Kolumbii, kde podle vlastních slov vyrůstala v libanonské a italské komunitě. Její otec se narodil v Libanonu, ale záhy se jeho rodina přestěhovala do New Yorku a poté do Kolumbie. Shakira, což znamená v arabštině "děkovatelka" (-شاكرة), dostala své jméno po své babičce. Má šest sourozenců, jeden z nich je její manažér na turné. Ve svých čtyřech letech napsala svou první báseň, která měla název "Křišťálová růže". Jako dárek dostala psací stroj a tak začala psát častěji a její básně pomalu přešly do písní. Jednoho dne u Shakiry doma zazvonil policejní úředník a oznámil rodině, že Shakiřin bratr se zabil při nehodě na motorce. To Shakiru inspirovalo k napsání své první písně "Tus Gafas Oscuras" (Tvé tmavé brýle), která popisovala zármutek jejího otce.
V roce 1991, když bylo Shakire 15, vydala své první debutové CD Magia (magie).
V roce 1995 vydala druhé CD Pies Descalzos (Naboso), které jí v Latinské Americe zajistilo proslulost.
Já Shakiru moc neznám a neposlouchám, ale moje sestřenka chtěla, abych sem o ní něco napsala, tak to tady máš :) Tyto informace jsem našla na wikipedii ( www.wikipedia.cz )
Shakira -
Shakira

Rihanna

26. září 2009 v 22:40 | BarunQaaa |  Moje nej zpěvačky, zpěváci a skupiny
Její celé jméno je Robyn Rihanna Fenty, narodila se 20. února 1988 a je to barbadorská zpěvačka, která je ve své tvorbě ovlivněna R&B, reggae, dancehall a dance. Rihanna se po světě proslavila hity jako Pon de Replay, SOS, Unfaithful, Break It Off a v poslední době například hity Umbrella, Take A Bow, Disturbia, Rehab a Shut Up and Drive. Rihanna se narodila ve městě Saint Michael na Barbadosu Ronaldovi a Monice Fenty. Její matka Monica je guinejanka barbadoského původu a její otec je z Barbadosu. Má dva mladší bratry, kteří se jmenují Rorrey a Rajad.
CD:
Music Of The Sun
A Girl Like Me
Good Girl Gone Bad
Rihannu poslouchám ráda.
Rihanna -
Rihanna

Jesse McCartney

26. září 2009 v 22:38 | BarunQaaa |  Moje nej herečky, herci
Jeho celé jméno je Jesse Arthur McCartney. Narodil se 9. dubna 1987 v New Yorku a je to americký zpěvák a herec. Proslavil se jako člen chlapecké kapely Dream Street (r. 2000), potom z kapely odešel a dal se na sólovou dráhu, zůčastnil se natáčení amerického seriálu Kalifornské léto a natočil své první album - Beautiful Soul. Nejnovjější album, Right Where You Want Me, vyšlo 19. září 2006. Jesse je skotského, irského a anglického původu a je křesťan. V roce 1998 se přestěhovali do Ardsley v New Yorku, kde Jesse vyrůstal a žil do roku 2004. Má bratra Timmothyho (Timmy) ,Glovera Marka McCartneyho a sestru Leu McCartney.
V roce 2004 - 2005 si zahrál Bradina Westerlyho v seriále Kalifornské léto, který se stal trhákem pro Warner Bros. Ten samý rok nafotil módní fotky pro Abercrombie & Fitch.
CD: Departure (2008)
Right Where You Want Me (2006)
Live: The Beautiful Soul Tour (2005)
Beautiful Soul (2004) - platinové ocenění
JMac (2003)
Z CD Departure jsou známé například tyto písničky:
How Do You Sleep?
It's Over
Leavin'
Jesse je pěknej, co? :) ♥ A pěkně zpívá :)
Jesse - Jesse Arthur McCartney
Jesse
Jesse Arthur McCartney

Škwor :*****

26. září 2009 v 22:32 | BarunQaaa |  Moje nej zpěvačky, zpěváci a skupiny
Skupina ŠkWor vznikla v roce 1998 pod názvem Skwar. Zakládajícími členy byli Tomáš Kmec, František Vadlejch a Petr Hrdlička, později se přidal Leo Holan. Zpočátku kapela zkoušela hrát trash metal. Skladby tohoto stylu se nacházejí na CD Mayday (2000). V roce 2001 kapela byla nucena změnit bubeníka. Místo Františka Vadlejcha přichází Herr Miler (dříve Debustrol), který však ještě ke konci téhož roku odchází. Skupina mění i název z původního Skwar vzniká současný Škwor a vydávají CD Vyhlašuju boj! (2001).
Členové:
Petr Hrdlička (zpěv, kytara)
Tomáš Kmec (baskytara)
Leo Holan (kytara)
Martin Pelc (bicí)
CD:
2000: Mayday (jako Skwar)
2001: Vyhlašuju boj!
2004: Vyvolenej
2005: Amerika
2007: Loutky
2008: 5
Já mám CD Vyhlašuju boj! a Vyvolenej.
Některé písničky z těchto dvou CD:
Sraž nás na kolena, Křídla, Vyvolenej, Mý slzy neuvidíš, Bohem, Buzerpláč, Korálky... Škwory mám ráda a moc ráda a skoro pořád je poslouchám! :)♥
ŠkWoři - Prostě nej!♥
ŠkWoři
Prostě nej!♥

Hannah Montana

26. září 2009 v 22:30 | BarunQaaa |  Miley Cyrus/Hannah Montana
Hannah Montana je americký televizní seriál nominovaný na cenu Emmy v kategorii Americké televizní seriály, který se začal vysílat 24. března 2006 na Disney Channel. Seriál se zaměřuje na život dívky žijící dvojím životem: přes den je průměrnou dospívající dívkou Miley Stewart (hraje ji Destiny Hope (Miley) Cyrus) a v noci je mladou popovou hvězdou Hannah Montana. Svou identitu musí Miley ukrývat před veřejností i kamarády.
V hlavních rolích hrají:
Miley Cyrus - Miley Stewart/ Hannah Montana
Emily Osment - Lily Truscot/ Lola Lafonda
Mitchel Musso - Oliver Oken/ Mike Standley
Jason Earles - Jackson Stewart
Billy Ray Cyrus - Robby Ray Stewart
Moises Arias - Rico (na konci první a v druhé sérii)
Dále hrají:
Cody Linley - Jake Ryan
Selena Gomez - Mikayla
Frances Callier - Roxy (bodyguardka Hannah Montany)
Shanica Knowles - Amber Addison
Anna Maria Perez de Tagle - Ashey Dewitt
Greg Baker - pan Correli (třídní učitel Miley)
Dolly Parton - teta Dolly
Mně se seriál Hannah Montana líbí, ale Miley se mi zdá lepší a hezčí než Hannah.
Hannah -
Hannah
Robert Pattinson :********

26. září 2009 v 22:29 | BarunQaaa |  Robert Pattinson
Rob se narodil 13. května 1986 v Londýně, Spojeném království. Je to britský herec.
V roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Na konci roku 2008 (11.12.) jste ho mohli vidět v roli upíra Edwarda Cullena ve filmu Stmívání (Twilight), kde si zahrál po boku herečky Kristen Stewart. Tato role mu takříkajíc přes noc přinesla neskutečnou popularitu a vynesla ho mezi Hollywoodskou smetánku. Rob je super herec a jeho upírská role Edwarda Cullena je super! V březnu roku 2009 začal Pattinson natáčet pokračování ságy Stmívání s názvem Nový měsíc (New Moon) Tento film přijde do amerických kin 20.11.2009. V českých kinech se podle předpokladů objeví asi o týden později. Už se moooc těšííím! :) Robert si ve Stmívání zahrál s Kristen Stewart, která si tam zahrála jeho holku. Média říkají, že spolu chodí už i ve skutečnosti! To jsem moc ráda, protože to je skvělý pár! ♥♥♥
Edward♥ - Tady hrál Robert upíra Edwarda Cullena ♥
Edward♥
Tady hrál Robert upíra Edwarda Cullena ♥
Rob - A tady je samotný Robert ♥
Rob
A tady je samotný Robert ♥

Vanessa Hudgens

26. září 2009 v 22:27 | BarunQaaa |  Moje nej herečky, herci
Vanessa se narodila 14. prosince 1988. Její znamení horoskopu je střelec (jako já :)) a je to americká zpěvačka a herečka. Jejím filmový debutem byl film Třináctka z roku 2003 a Thunderbirds z roku 2004. Její nejznámější rolí je role v sérii filmů společnosti Disney Muzikál ze střední.
V roce 2006 vydala první hudební album s názvem V, druhé album s názvem Identified bylo vydáno 1. července 2008.
Jejími rodiči jsou Greg Hudgens a Gina Guangco. Její otec má irskoindiánské kořeny a matka filipínskočínskolatinské kořeny. Vanessina herecká kariéra začala už v osmi letech. Od té doby už hrála v mnoha představeních a dostala spoustu divadelních rolí, např. Čaroděj ze země Oz, Popelka, Evita. Její sestra, Stella, je také herečka.
Zahrála si v muzikálu "HSM" - Muzikál ze střední 1, 2, 3, kde si zahrála Gabrielu Montez, holku Troye Boltona (Zaca Efrona) a i ve skutečnosti jsou pár. Prý už je se Zacem i zasnoubená.♥ Vydala už dvě alba se současnými hity, např. V, Snickers night, Make You Mine, Say OK...
Nessa♥ -
Nessa♥

Zac Efron

26. září 2009 v 22:26 | BarunQaaa |  Moje nej herečky, herci
Jeho celá jméno je Zachary David Alexander Efron a narodil de 18. října 1987 v San Luis Obispo. Je to americký herec, který si zahrál ve filmu Hight School Musical 1, 2, 3 (Muzikál ze střední) Basketbalového hráče Tygrů Troye Boltona, který byl nejpopulárnější kluk na středbí škole.
Jeho rodiči jsou David Efron a Starla Baskettová. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností při zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Obdžel role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Kalifornské léto (zde hrál i Jesse McCartney). V současnosti má poměr s Vanessou Anne Hudgens která má v High school musical roli Gabrieli Montez. Zahrál si taky Linka Larkina v muzikálu Hairspray.
Zac - ♥
Zac

Katy Perry

26. září 2009 v 22:21 | BarunQaaa |  Moje nej zpěvačky, zpěváci a skupiny
Tak tuhle zpěvačku moc neznám, ani nemám její CD, ale tady jsou o ní nějaké informace:
Jmenuje se Katheryn Elizabeth Hudson a narodila se 25. října 1984, v Santa Barbaře, Kalifornii, USA. Je známá pod uměleckým Katy Perry. Je to americká zpěvačka, textařka a hudebnice. V roce 2007 vydala své první album One of the Boys. Album obsahuje světové hity I kissed a Girl a Hot N Cold, které byly oba ve Spojených státech třikrát oceněny jako platinové. Je známá nekonvenčním stylem oblékání, který často kombinuje barvy a starobylé oblečení.
Žánry: Pop, RnB, Synth rock.Katy Perry - Slečna Katy Perry :)
Katy Perry

Linkin Park

26. září 2009 v 22:18 | BarunQaaa |  Moje nej zpěvačky, zpěváci a skupiny
Linkin Park je americká skupina, kombinující širokou škálu hudebních žánrů, od popu a ploužáků po nu-metal. Kritici je přisuzovali k poslednímu zmíněnému stylu, ovšem samotná skupina se tomuto značení vždy bránila. V současné době patří mezi nejoblíbenější americké hudební skupiny.
Počátky (1996-2000)
První zakladatelé této skupiny byli Michael Kenji Shinoda a Bradford Philip Delson. Bydleli poměrně blízko sebe v Agoura Hills, chodili spolu na střední školu, ale pokud šlo o oblíbené hudební styly, kráčeli každý jiným směrem. Mike žil hip hopem a Brad preferoval metal. Mike s Bradem se dali dohromady s dalšími budoucími členy Joem Hahnem a Robem Bourdonem. Postupně se k nim přidali i David "Phoenix" Farrell a Mark Wakefield. Tehdy se ještě skupina jmenovala Xero a podařilo se jim nahrát první demo nahrávku obsahující 4 písně. Tato nahrávka dnes patří mezi nejcennější sběratelské předměty. Po odchodu Marka Wakefielda a jeho nahrazení Chesterem se skupina přejmenovala na "Hybrid Theory." Bohužel se již jedna skupina takto jmenovala a jim nezbývalo, než přijít s jiným názvem. Tehdy přišli s nápadem vypůjčit si jméno Lincoln Park- což je jméno, které má v každém americkém městě alespoň jeden park. Později ale zjistili, že si na toto jméno nemohou založit internetové stránky, protože doména s tímto jménem je už obsazená. Tehdy se rozhodli mírně pozměnit i název, ze kterého se stalo "Linkin Park." Výslovnost obou je totiž v mluvené angličtině poměrně podobná. Po natočení klipu k prvnímu singlu,One Step Closer, vyšla 24. října 2000 i debutová deska, která se rychle vyhoupla na přední příčky prodejnosti a zajistila tak Linkin Park obrovský úspěch.
Členové:
Chester Bennington (vokály)
Mike Shinoda (klávesy/sampling/rap(a vokálový doprovod)/kytara)
Joe "Mr. Hahn" Hahn (DJ/sampling)
Brad Delson (kytara)
Rob Bourdon (bicí)
David 'Phoenix' Farrell (basová kytara)
Jejich písničky se jmenují např. Somewere I Belong, Numb, Breaking The Habit a novější Given Up, Bleed It Out, Leave Out All The Rest, Shadow Of The Day, What I´ve Done... Linkiny mám moc ráda!♥
Linkin Park - No prostě Linkini :) ♥
Linkin Park
No prostě Linkini :) ♥


Simple Plan

26. září 2009 v 22:16 | BarunQaaa |  Moje nej zpěvačky, zpěváci a skupiny
Simple Plan je francouzsko-kanadská pop-punková kapela založená v Montrealu, v Quebecku. Simple Plan začali v roce 1995 jako skupina pod názvem Reset.
V roce 2002 vydali Simple Plan své první studiové album, které dostalo název No Pads, No Helmets...Just Balls. Nějvětší úpěch měly písně I'm Just a Kid, I'd Do Anything, Addicted a Perfect. Simple Plan se nechali slyšet, že "chtěli nahrát čistý pop-punk".
V roce 2004 vydali Simple Plan druhé studiové album "Still Not Getting Any..." s úspěšnými písněmi Welcome to My Life, Shut Up!, Untitled (How Could This Happen to Me?), Crazy, a Perfect World. Tyhle písničky jsou úžasné.
12. února 2007 skupina vydala jejich třetí CD s názvem Simple plan. Nejznámější jsou písně Save You, When I´m Gone, Your Love Is A Lie.
Simple plan - Good band♥
Simple plan

Kristen Stewart

26. září 2009 v 22:13 | BarunQaaa |  Kristen Stewart
Kristen Stewart
Její rodné jméno je Kristen Jaymes Stewart. Narodila se 9. dubna 1990 v Los Angeles v Californii. Je to americká filmová a televizní herečka. Je známá hlavně kvůli filmu Twilight, kde si zahrála Isabellu Swanovou, 17letou dívku z Phoenixu, která se stěhuje ke svému otci Charliemu do zapadlého malého městečka Forks ve státě Washington. Ze začátku se jí tam vůbec nelíbí, ale když tam potká nádherného a tajemného Edwarda Cullena, rozhodne se, že tam zůstane.
Bella - Kristen jako Bella ze Twilight.
Bella

Kristen jako Bella z Twilight.

Kristen - Prostě super herečka Kristen♥
Kristen
Prostě super herečka Kristen♥

Lady Gaga

26. září 2009 v 22:08 | BarunQaaa |  Moje nej zpěvačky, zpěváci a skupiny
Lady Gaga
Její pravé jméno je Stefani Gabriella Germanotta. Narodila se 20. března 1986 v Yonkers v New Yorku. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její umělecký pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Ga Ga.
Její CD se jmenuje The Fame a mně se na něm nejvíc líbí písnička Paparazzi a ty hodně známé. Dobrá je i Boys Boys Boys.
Žánry: Pop, dance a electronica.
Nejznámější písničky: Just Dance, Poker Face, Love Game a Eh, Eh (Nothing Else I Can Say). Její stránky jsou: www.ladygaga.com
Lady GaGa - Super zpěvačka
Lady GaGa
Super zpěvačka

Miley Cyrus

26. září 2009 v 22:03 | BarunQaaa |  Miley Cyrus/Hannah Montana
Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. U nás ho můžeme vidět na TV programu JETIX.
Narodila se v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.
O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.
V roce 2007 vydala Miley své CD Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem. Jsou na něm např. písničky: 7 Things, Breakout, See You Again, Fly On The Wall, Full Circle...
V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana ve filmu". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasměješ. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.

Avril Lavigne

26. září 2009 v 22:00 | BarunQaaa |  Avril Lavigne
Avril Lavigne je rocková kanadská zpěvačka. Její celé jméno je Avril Ramona Lavigne Whibley. Narodila se 27. září 1984. Narodila se v Belleville v Ontariu v Kanadě francouzským rodičům - Johnovi a Judy. Judy říká, že si Avrilina hudebního nadání všimla poprvé, když byly Avril dva roky a zpívala s ní písně z kostela. Když jí bylo pět, přestěhovali se do města Napanee.
Její první CD se jmenuje Let Go a vyšlo 4. července 2002 a umístilo se na druhém místě ve Spojených Státech a na prvním místě v Austrálii, Kanadě a Velké Británii. To z ní učinilo nejmladší sólovou umělkyni, která toto ve Velké Británii dokázala. Nejlepší písničky z něj jsou: Complicated, Sk8er boi a Losing Grip.
Druhé CD má název Under My Skin a vyšlo 25. května 2004 v USA. Tam se okamžitě umístilo na prvním místě, stejně jako ve Velké Británii, Německu, Japonsku, Austrálii, Kanadě, Mexiku, Argentině, Španělsku, Irsku, Thajsku, Koreji a Hong Kongu. Jsou na něm např. tyto písničky: Take Me Away, Don´t Tell Me, My Happy Ending, Nobody´s Home, He Wasn´t, Fall To Pieces a další.
Její poslední a třetí CD se jmenuje The Best Damn Thing a vyšlo v dubnu 2007. Produkovali ho Dr. Luke, její manžel Deryck Whibley, Rob Cavallo, Butch Walker a ona sama. Nejlepší písničky na něm se jmenují: Girlfriend, Keep Holding On, Hot, The Best Damn Thing, When You´re Gone a jiné.
Avril si zahrála ve filmu Flock a jejím dalším projektem byl film Fast Food Nation, který je založený na její oblíbené knížce. Avril napsala a nazpívala píseň "Keep Holding On" s Dr. Lukem pro film Eragon.
Říkalo se, že je Avril vegetariánka. Nedávno však v jednom interview řekla, že už se za vegetariánku označovat nebude "pro případ, že by ji někdo přistihl jak jí maso".
Její oblíbené jídlo je pizza s olivami, ale moc ji nejí, protože není dobrá pro její hlas.
Avril má vytetovanou hvězdu na levém zápěstí. Na konci roku 2004 si nechala na pravé zápěstí vytetovat malé růžové srdce s písmenem D - což má být první písmeno jejího manžela Derycka Whibleyho, se kterým si koupili dům v Beverly Hills.
V únoru 2004 začala Avril chodit s Deryckem Whibleym, hlavním zpěvákem skupiny Sum 41. 27. června 2005 se zasnoubili. Deryck požádal Avril o ruku při výletu do Benátek.
Vzali se v sobotu 15. července 2006 v kalifornském pobřežním městě Montecito. Ceremoniál začal v 5 hodin odpoledne a trval 20 minut. Avril na sobě měla šaty od návhrářky Very Wang a Deryck oblek od Huga Bosse. Svatby se zúčastnilo asi 110 hostů. Jako jejich svatební píseň si zvolili "Iris" od skupiny The Goo Goo Dolls.
Avril Lavigne♥ - Moje oblíbená zpěvačka :)

Obrázky

26. září 2009 v 19:44 | BarunQaaa |  Různé obrázky