Bella, New Moon: "KDYŽ NEMŮŽU BÝT S TÍM, KOHO MILUJU, MÁM ZŮSTAT S TÍM, KDO MILUJE MĚ?"
Moje odpověď: "OPOVAŽ SE! TY PATŘÍŠ K EDWARDOVI, A NÉ K TOMU SMRADLAVÝMU AROGANTNÍMU ČOKLOVI!" :D (Tím nechci nikoho urazit =)

Líbí se ti můj blog? Ano x ne

Máš čistou obrazovku? Klikni °°sem°° a přesvědči se! x)

POZOR!! TAKY NESNÁŠÍŠ JACOBA/TAYLORA? V TOM PŘÍPADĚ SE PROSÍM PŘIHLAŠ DO MÉHO FANCLUBU, KTERÝ JE TADY!!

^SPŘÁTELUJU!^

Vanessa Hudgens

26. září 2009 v 22:27 | BarunQaaa |  Moje nej herečky, herci
Vanessa se narodila 14. prosince 1988. Její znamení horoskopu je střelec (jako já :)) a je to americká zpěvačka a herečka. Jejím filmový debutem byl film Třináctka z roku 2003 a Thunderbirds z roku 2004. Její nejznámější rolí je role v sérii filmů společnosti Disney Muzikál ze střední.
V roce 2006 vydala první hudební album s názvem V, druhé album s názvem Identified bylo vydáno 1. července 2008.
Jejími rodiči jsou Greg Hudgens a Gina Guangco. Její otec má irskoindiánské kořeny a matka filipínskočínskolatinské kořeny. Vanessina herecká kariéra začala už v osmi letech. Od té doby už hrála v mnoha představeních a dostala spoustu divadelních rolí, např. Čaroděj ze země Oz, Popelka, Evita. Její sestra, Stella, je také herečka.
Zahrála si v muzikálu "HSM" - Muzikál ze střední 1, 2, 3, kde si zahrála Gabrielu Montez, holku Troye Boltona (Zaca Efrona) a i ve skutečnosti jsou pár. Prý už je se Zacem i zasnoubená.♥ Vydala už dvě alba se současnými hity, např. V, Snickers night, Make You Mine, Say OK...
Nessa♥ -
Nessa♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama