Bella, New Moon: "KDYŽ NEMŮŽU BÝT S TÍM, KOHO MILUJU, MÁM ZŮSTAT S TÍM, KDO MILUJE MĚ?"
Moje odpověď: "OPOVAŽ SE! TY PATŘÍŠ K EDWARDOVI, A NÉ K TOMU SMRADLAVÝMU AROGANTNÍMU ČOKLOVI!" :D (Tím nechci nikoho urazit =)

Líbí se ti můj blog? Ano x ne

Máš čistou obrazovku? Klikni °°sem°° a přesvědči se! x)

POZOR!! TAKY NESNÁŠÍŠ JACOBA/TAYLORA? V TOM PŘÍPADĚ SE PROSÍM PŘIHLAŠ DO MÉHO FANCLUBU, KTERÝ JE TADY!!

^SPŘÁTELUJU!^

Říjen 2009

Další anketa

31. října 2009 v 21:10 | BarunQaaa |  Ankety
Klik! :)

Chceš se spřátelit??

31. října 2009 v 18:39 | BarunQaaa |  Pro SB
Chtěl/a by ses spřátelit? Pak stačí, abys mi napsal/a do komentářů:
1. Jméno
2. adresu tvého blogu
To je vše :) Já ti pak napíšu na blog jestli se spřátelím nebo ne :)
Podmínky: Musíš chodit ke mně na blog aspoň 3krát týdně, samozřejmě mi musíš napsat nějaké komentáře! To je vše :)

Chceš vyměnit ikonku???

31. října 2009 v 18:03 | BarunQaaa
Ahojky!
Chceš si vyměnit ikonku? Máš zájem o oboustrannou menší reklamu? :)
Tak napiš do komentů odkaz na tvojí stránku a kde tvojí ikonku najdu, pak si vlož na blog mojí ikonku.
Do 7 dnů by se měla objevit tvoje ikonka na mém blogu :)

Kouzelníci z Waverly film!

31. října 2009 v 14:56 | BarunQaaa |  Různé filmy, seriály
Jupííí! Právě jsem na Disney Channel dokoukala nový film Kozelníci z Waverly place - film! Byl upe super! A o čem, že byl? Alexina kamarádka věděla, že jsou všichni kouzelníci! Celá rodina Russových (Alex, Justin, Max, Theresa a Jerry) jela na dovolenou, jenže když si Alex všechno zjednodušovala kouzly, sebrali jí hůlku a zakázali jí čarovat. Alex to rozčílilo a tak si přála, aby se její rodiče nikdy nepotkali. Jenže její přání se jí splnilo, a tak se musí Alex, Justin a Max vydat ke kámeni snů. Zbývá jim 48 hodin, než zmizí, jako kdyby nikdy nebyli. Proto se Alex s Justinem vydají pro kámen snů. Nakonec se to všechno ale pěkně zamotá, zmizí Max i Justin a je pouze na Alex dát všchno do normálu.
Všem, kdo ten film neviděli, doporučuju, aby se na něj koukli :)
Tady je pár fotek: :)

Avril phota

30. října 2009 v 10:58 | BarunQaaa |  Avril Lavigne
Nová phota Avril :)

Kolik je hodin? :-O :D
Můj výtvor:
Jaký se ti líbí nejvíc??? :)

Videa - Avrilka :-***

30. října 2009 v 10:32 | BarunQaaa |  Avril Lavigne
Na Youtube jsem našla pěkné oficální videa Avrilky. Tady na těch vieích byla ještě punkrocková zpěvačka s hnědýma vlasama, podbarvenýma černými pramínky. Teď má dlouhé blond vlasy a až donedávna měla na pravé straně jeden růžový pramínek. Kdybych si měla vybrat Avril od roku 2002 - 2004, nebo Avril od roku 2005 - 2009, vybrala bych si něco mezi současnou růžovou Avril a minulou punkovou Avril. A co ty? Tady jsou videa pro srovnání Avril před pár lety a Avril teď:
Před pár lety:Teď, v současnosti:Včéééra :)

25. října 2009 v 21:40 | BarunQaaa |  Můj deník
Včera (24.10.) jsem dostala new MP4! Růžovou! :) Za měsíc mám narozky, tak mi ji taťka koupil. :) Brácha bude mít svátek, tak dostal tu samou, ale v černým. Má paměť 4 GB a je slabá jako placička :D Je super :) Tak já se jdu koukat na Leonu v Superstar, pak si napíšu tahák na fyziku... Zatím pa a dobrou! :)

Zpět!

22. října 2009 v 16:09 | BarunQaaa |  Můj deník
Ahoj, jsem zpět! Dlouho jsem tu nebyla, neměla jsem moc času. Jak se máte? Twilight maniaci, taky jste si koupili časopis Popcorn speciálně o Twilight? Vyšel 17.10. a já jsem si koupila hned dva! :D Proč? Protože tam je například plakát, kde je na první straně Robert a na druhý Robert a Kristen a na zdi bych v tom případě měla jenom jeden obrázek a já chci oba dva. Z toho důvodu mám dva. :D Jaký plakát se vám z něj nejvíc líbí? Které máte na zdi v pokoji? Já ještě žádný, mám nově vymalovaný, ale mamka mi konečně dovolila si na zeď nalepit plakáty a nalepím si tam všechny z Popcornu a další Twilight plakáty, které nejsou z tohoto čísla časopisu nebo z jiných časopisů. Také tam přijdou plakáty úplně jiné, např. moje nej skupiny, zpěvačky, herci, herečky....... No, prostě už nebudu mít tak "nudný pokoj jako doteď, ale ozdobený spoooustou plakátů. :) Až ho budu mít hotový, tak sem dám fotečky. :):) Dneska půjdu spát k babičce, tak budu končit. Mějte se hezky, napište mi do komentů a páá :) :-*

13. a 14. října - Nemocná :(

14. října 2009 v 12:46 | BarunQaaa |  Můj deník
Včera (úterý 13.10.) jsem byla ve škole jenom 3 hodiny. Proč? Protože jsem nemocná. Bolí mě v krku, mám rýmu, je mi blbě a řekla bych, že mám možná zvýšenou teplotu. Tohle se může stát jenom mně... :( No a dneska jsem taky doma. Volala mi mamka, že mi prej odhlásila obědy až do pátku. Super, takže do školy půjdu až v pondělí. Před chvilkou se mi stáhnul film. Mamka mi na můj příkaz (:D) koupila novou Top Dívku. Super. :) Jinak dneska ráno u nás sněžilo! Ale chvilku, potom přestalo a teď prozměnu svítí sluníčko. No kdo by se z tohohle "aprílového" počasí nenachladil a nenastydl, co??? Jinak až na tu nudu si to doma užívám. Mám co číst. Top Dívku a celou knižní ságu Twilight, kterou mi zase půjčila kamarádka a mám aspoń víc času na čtení. Teď mám zrovna rozečtený Nový Měsíc. Steph je vážně skvělá, chtěla bych umět psát jako ona. Klidně se podívej do rubriky Svítání, tam mám já vlastní pokračování všech čtyř dílů. Je to jakoby moje pokračování po Rozbřesku, aneb Jak by to skončilo, kdybych to měla dokončit já. :) Jestli se ti to líbí nebo co na to říkáš můžeš napsat do komentářů. Tak já už končím, měj se hezky. Paa :)

Neděle, 11. 10. Konečně vyléčená?? :)

11. října 2009 v 16:19 | BarunQaaa |  Můj deník
Hurá! Nezdálo se mi o něm! To doufám znamená, že jsem vyléčená! :) Z čeho? Z lásky k němu, přece :) Samozřejmě, že ho mám pořád ráda, ale jenom jako kámoše, nemiluju ho! Super! Na začátek dne super zpráva! Co víc o dnešku psát? Vzhledem k tomu, že dneska není žádná akce a jsem doma, tak sem nic psát nemusím. Koukala jsem na televizi, byla na notebooku na netu a to je asi vše, takže dnešek oproti včerejšku docela nuda... :( Ale zítra je škola a tam se fakt netěšim! Budeme mít fyziku a já určitě dostanu 4 nebo 5 z testu na tlak! To bude doma zase něco... Ach jo... Tak já končím, dzřte mi palce,ju? Tak paaa :***

Sobota, 10. 10.

11. října 2009 v 16:12 | BarunQaaa |  Můj deník
Dnešek byl upe moc super den! Hned bych si ho zopakovala! A proč? Protože jsem se šla s mojí kámoškou podívat na taneční. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, až na to, že tam chodí i kluk, do kterýho jsem byla ještě před prázdninama zamilovaná! Dovedete si představit, jaké pro mě bylo, vidět ho každý den ve škole a vědět, že nikdy nebudeme spolu. Napsal mi to. Prý jsem jeho kámoška. No co... Každopádně tenhle rok už nechodí na základku, ale na nějakou hudební univerzitu bo co... A neviděla jsem ho od 30.8., takže není divu, že jsem se na to taneční hrozně těšila. Byl tam, tancoval s jeho bývalou spolužačkou a kámoškou. Skoro pořád jsem se na něj musela koukat, šlo mu to. Ale jemu jde snad všechno. Hraje na bicí, na kytaru a umí i pěkně zpívat. Se má. Všiml si mě hned. Ze začátku jsem se cítila, jako kdybych tam šla jenom kvůli němu, ale to samozřejmě byla pravda jenom z části.
Když to skončilo, šla jsem domů. Teď už jsem tu. Doufám, že se mi o něm nebude zdát, protože by to mohlo znamenat, to, co už v žádném případě nechci! Tak snad se mi o něm zdát nebude. Uvidím. To se dozvíte zítra. Jinak dnešek proběhl v poho, je fotbal, na který se stejně nekoukám. Takže zdarec zase zítra! :)

1. vyřazování v Superstar

5. října 2009 v 21:13 | BarunQaaa |  Československá Superstar
Tak je to tady! První vyřazování pěvecké soutěže Československá Superstar! Do dalšího kola nepostupují: Lukáš Michna , Ján Ločaj, Dominika Maščuchová a Deborah Kahlová! Jsou to přesně ty, kterým jsem nefandila! :)
Z kluků postupují: Denis Lacho 15 let, (tomu fandííím! :)) Thomas Puskaller 28 let, Leo Machala 20 let, Martin Chodúr 19 let, (tomu taky fandíím) Marek Lacko 23 let, Ben Cristovao 18 let, René Bošel´a 19 let, Miroslav Šmajda 20 let, (supeeer) Ahmad Hedar 19 let a Jan Bendig 15 let.
Z holek postupují: Leona Šimková 18 let, (té fandíím) Nikoleta Balogová 18 let, Markéta Konvičková 15 let, Dominika Stará 16 let, Lucia Láncošová 15 let, Aneta Galisová 19 let, (té taky fandíím) Paulína Ištvancová 18 let, Monika Bagárová 15 let, (taky jí fandím) Adriana Kopecká (Craft) 21 let a Karolina Majerníková 25 let.
Já jsem s tím docela spokojená, a ty? Napiš mi sem svůj názor! Komu fandíš? Komu ne? Jsi spokojená s porotou nebo s moderátorama? Piš sem vše, co se týká československé Superstar! :)

Moje videa

2. října 2009 v 21:53 | BarunQaaa |  Moje videa


Anketa 2

2. října 2009 v 21:42 | BarunQaaa |  Ankety
Hlasuj :)

Anketa

2. října 2009 v 21:40 | BarunQaaa |  Ankety
Hlasuj :)

Robert a Kristen se nesmí milovat!

2. října 2009 v 21:14 | BarunQaaa |  Robsten
Včera jsem četla jeden článek o Robertovi Pattinsonovi a Kristen Stewart ze Stmívání. V soukromí se prý nesmí milovat! Proč? Ve filmu Nový měsíc (New Moon) Robert (Edward) opustí Bellu a ta se zkamarádí s Jacobem (Taylorem Lautnerem) a ten se do ní zamiluje. Celý štáb, ale hlavně režisér se proto bojí, že když bude Kris chodit i v soukromí s Robem, na diváky nebude vztah Belly a Jacoba působit opravdově. Fanoušci by totiž poznali, že lásku k němu jenom hraje, ale ve skutečnosti miluje Roba. Říká se, že Robert miluje Kristen a ta jeho, ale mají to zakázané! :( Musí se scházet potají, převlečení a zamaskovaní před paparazziama. Když mají pauzu na natáčení, vlezou si za jeviště a jsou tam spolu sami. Chudáci :( Já jsem pro, aby spolu chodili, je to přece tak super pár! :) A co ty? Chceš, aby spolu byli i v soukromí, nebo jenom ve filmu? Nebo vůbec? Piš komenty :)