Bella, New Moon: "KDYŽ NEMŮŽU BÝT S TÍM, KOHO MILUJU, MÁM ZŮSTAT S TÍM, KDO MILUJE MĚ?"
Moje odpověď: "OPOVAŽ SE! TY PATŘÍŠ K EDWARDOVI, A NÉ K TOMU SMRADLAVÝMU AROGANTNÍMU ČOKLOVI!" :D (Tím nechci nikoho urazit =)

Líbí se ti můj blog? Ano x ne

Máš čistou obrazovku? Klikni °°sem°° a přesvědči se! x)

POZOR!! TAKY NESNÁŠÍŠ JACOBA/TAYLORA? V TOM PŘÍPADĚ SE PROSÍM PŘIHLAŠ DO MÉHO FANCLUBU, KTERÝ JE TADY!!

^SPŘÁTELUJU!^

Únor 2010

Já jsem se tak stresovala a ono nic =D

5. února 2010 v 21:08 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Můj deník
Ahoj! Kdo si přečetl můj minulý článek, tak už asi ví, o čem bude tenhle. :D
Včera jsem si myslela, že budu mít ve škole pořádnej průšvih, tak jsem se z toho stresovala a ono nakonec nic :D První hodinu jsme měli tu učitelku, se kterou jsem měla mít ten rozhovor. Měli jsme s ní chemii. Rovnou nám rozdala ten příroďák. Poprvé jsem se podivila, když jsem na písemce měla za 1, když jsem měla dostat 5. Celou hodinu se ale ke mně chovala normálně jako vždycky, to jsem fakt nechápala. Mno a víte co?? Když jsme skončili, tak mě pochválila a řekla mi, že ze mě má radost. :D Jediný důvod, který mě napadá je, že si ze mě holky jenom dělaly prdel a povedlo se jim to. :D Ta holka, co mě prý práskla mi dneska ve škole o hudebce kulmovala vlasy a chovala se ke mně normálně. To je fajn, ne?
Taky mám new černé brýle. Mám ty černé vlasy, tak mi to tak sluší. ;) A když jsem ještě k tomu měla ty lokny :D Ale prý mi to slušelo ;)
No nic, takže jsem vám to sem napsala a jdu si odpočinout, tenhle týden toho na mě bylo docela dost. Tak se mějte hezky a já ze ozvu zase zítra. =))

Ach jo :(

4. února 2010 v 17:57 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Můj deník
Ahoj... Jak se máte?? Já blbě... =( Nejspíš mám problém ve škole... Nééé já tam zítra nechcííí!! :(( Ale pak by se to zase nevyřešilo a čím dřív to bude vyřešený, tím líp! :) Ale stejně... Ach jo... :((

Dneska má můj taťka narozeniny, tak mu až přijde domů budem přát ;)) Písemku z dějáku jsem napsala za 1 a za 2, ale problém mám právě s tou z příroďáku, který byl poslední hodinu... :( Takže až na poslední hodinu ve škole to docela šlo... Ale jinak byla docela nuda... Teď zrovna poslouchám rock rádio a co děláte vy?? Mno nic, já jdu a držte mi palce, ať ten problém nějak vyřeším... A nejlíp tak, abych z toho neměla tak velký problém, ale to je asi jenom mezi mnou a tou učitelkou... Tak já už jdu, mějte se líp než já, pp... =)

New dess

3. února 2010 v 22:26 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Ostatníí
Ahoj! Jak jste si možná všimli, tak mám new dess. Zase mi ho dělala Simulka - její blog máte nahoře dessu nebo v menu - Dess =) Je na něm Kristen a Robert z Twilight a Stefan s Elenou a Damonem z The Vampire Diaries. Je krásný, děkuju!! :)

POZOR!! Dneska jsem udělala i vyhodnocení třídění Affs. Kdo to ještě neviděl, ať klikne sem!, jinak se nedozví, jestli si ho nechávám nebo ne! Spoustu z vás se nezapsalo, ale ty nejlepší SB mi zůstali ;) =** <3<3 Děkuju všem, co se zapsali a NOVÉ AFFS se zapisovat NEMUSELY, takže se nebojte, že bych si vás smazala =))
V menu změním SB asi zítra... Pokud na to budu mít čas, snad jo. Taky musím konečně udělat SONV. Snad se k tomu konečně dokopu :D:D
Dneska jsme taky psali z matiky, (to bude asi za 4) fyziky (na 100% za 5) a z chemie (to by mohlo být tk za 2) Zítra píšem z dějáku a příroďáku, tak mi držte pěsti =)
No nic, já jdu spát, tak se mějte a dobrou noc. ;))*

Vyhlášení třídění Affs

3. února 2010 v 17:21 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Můj deník
Ahoj :) Takže konečně mám chvíli čas na blog, tak už MUSÍM vytřídit třídění... Takhle to dopadlo:
Click na CČ!

The Vampire Diaries

1. února 2010 v 17:44 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Různé filmy, seriály
Ááááá! Včera jsme byli v ČB, taťka s bráchou tam jeli na hokej a já jsem uprosila mamku aby tam jela se mnou a povedlo se, ale na okej jsme nešly, šly jsme do Globusu. :D Koupila jsem si tam 3. DÍL UPÍŘÍCH DENÍKŮ - ZÁŠŤ a nejlepší je, že nemám 1. ani 2. díl, ty tam ale neměli :( :D Stejně jsem se ale dala do čtení, a už vím, jak se z Eleny stane upírka!! :D A taky to, že si jednu chvíli bude myslet, že miluje Damona a né Stefana, kterýho chtěla zabít!! :// :D Je to hóóódně zajímavý, ale já potřebuju 1. a 2. díl!! :D Taky jsem si tam koupila velký nástěnný kalendář AVRIL LAVIGNE 2010, placku TWILIGHT a NIGHTWISH a v Takku jedno pěkný tričko =)) Mno ale dost keců a pojďme na obrázky TVD :D