Bella, New Moon: "KDYŽ NEMŮŽU BÝT S TÍM, KOHO MILUJU, MÁM ZŮSTAT S TÍM, KDO MILUJE MĚ?"
Moje odpověď: "OPOVAŽ SE! TY PATŘÍŠ K EDWARDOVI, A NÉ K TOMU SMRADLAVÝMU AROGANTNÍMU ČOKLOVI!" :D (Tím nechci nikoho urazit =)

Líbí se ti můj blog? Ano x ne

Máš čistou obrazovku? Klikni °°sem°° a přesvědči se! x)

POZOR!! TAKY NESNÁŠÍŠ JACOBA/TAYLORA? V TOM PŘÍPADĚ SE PROSÍM PŘIHLAŠ DO MÉHO FANCLUBU, KTERÝ JE TADY!!

^SPŘÁTELUJU!^

Březen 2010

Výsledek 3. třídění SB!

31. března 2010 v 19:56 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Ostatníí
A je o tady! Týden už dávno uběhl a já musím konečně dokončit třídění! Dopdlo to blbě.. Asi ze 60 SB se zapsalo ani né 30.. No, bude snažší obíhání a ty SB stejně nestály za nic!

Zapsali se a kam:
Simulenka - Best
Luc!k - Best
Deedou - Best
Terka - Best
Phoebe - Good
Alice - Good
LucííQ - Good
Belass - Best
*Klára - Best
Cicibu - Best
_{Alice}_ - Good
Bella - Good
OjA - Best
AsDeeN - Best
*Bella:)MišQa* - Normal
Anet.TečQa xD - Normal
☆Miss.Lien★ - Normal
_TeWeSSka_ - Good
Twilight11 - Best
TesS-in_Qa - Best

New:
Phoebe (Veruš) - kde chceš být??

To je VŠE!! Akorát mě mrzí, že se nezapsala TwilightSMi!! Pokud budou chtít být dál má SB, dám jim ještě jednu šanci! Já dávám šanci každýmu, ale tohle mě mrzí.. :( Takže napište, pokud chcete být i dál se mnou SB! :) Koukněte se, kolik se vás nezapsalo! :( Ale mně to je jedno, ty nej SB se stejně zapsaly, až na tamty.. :) Nabírám i nové SB :) Tak co, spokojení? :) Zítra a v pítek máme volno, takže udělám new zápis SB v menu :)

Diplom pro mě + moje kecy.. Kam to zařadit? :D

29. března 2010 v 21:41 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Ostatníí
Ahojky.. Tak dneska jsem šla po 14 dnech zase do školy.. Docela jsem se tam těšila, ale...
...byla to tam hrůza!! Kámošky na mě úplně se*ou a já nevim proč! Nepozdravily mě a ani se se mnou vůůbec nebavily! Akorát jsem je slyšela, jak říkají něco, jako že jsem simulovala, to ale vůbec neni pravda!! :(( Já jsem jim nic neudělala! Co si myslíte, že jim je? Já si myslim, že jsou na mě naštvaný, protože jsem nebyla tak dlouho ve škole, jinak nevim.. :((
Známky byly dobrý, dostala jsem dvě jedničky - z češtiny a ájiny a fyzika byla taky v pohodě, vůbec mě nezkoušel... Jediný štěstí je, že mám v 8.B pár kámošek a v 9.A kámošku nejlepší :))
Kdo četl článek ze soboty tak ví, že jsem byla s kámoškou z jiné školy poprvý v cukrárně :) Dneska jsem s ní byla zase, ale venku :)) Hoďku a půl jsme si povídali o upírech :D Ale nejlepší bylo, když nás pak na ulici pozdravil nějaký kluk, kterýho ani jedna neznáme :D Mohlo mu být tak 17 :D A pak nám řikal ještě něco, ale my jsme mu nerozuměly :D No a taky na nás troubil ze silnice nějaký chlap v náklaďáku :D:D Lol, to se stává jenom nám :D A pak jsme nakonec docela zmokly, ale to mi nevadilo, protože bylo teplo :)) No, a teď k tomu diplomku :)
Tady je:

:))

 Je nádherný, se Stefanem Salvatorem! :-** <3<3 Děkuju moc! :))

Plumb - Cut + překlad a text

28. března 2010 v 12:21 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Moje videa
Tuhle nádhernou písničku jsem tady už měla, ale musela jsem ji smazat. Je z 10. dílu seriálu The Vampire Diaries. Tak ji sem dávám znova a rovnou i s textem a překladem. Je úplně nádherná, miluju jí! :)) A ten překlad... :((Text aj:

I'm not a stranger
No I am yours
With crippled anger
And tears that still drip sore

A fragile flame aged
Is misery
And when our hearts meet
I know you see

Info k třídění!

27. března 2010 v 13:36 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Ostatníí
Dneska by mělo oficiálně končit třídění SB... Ale protože se vás zapsalo fakt málo a je to docela škoda, tak vám to prodloužím ještě tak na 3 nebo 4 dny.. Stejně se už asi nikdo nezapíše, ale co :D Takže se vy, co jste se ještě nezapsali zapište, čas vám ubíhá! :D
Jinak dneska jsem už konečně byla venku. Šla jsem s kámoškou, se kterou jsem se nikdy nebavila a znaly jsme se jenom od vidění do cukrárny :) A proč? Minulý týden jsme si půjčily CD a knížky o upírech a psaly si na skype a zjistily jsme, že toho máme hodně společnýho :)) Tak jsme spolu dvě hodiny probírali upíry, jestli je lepší Edward nebo Stefan, Damon nebo Jacob, Stefan nebo Damon, Edward nebo Jacob, TVD nebo Tw saga, Robert nebo Stefan, Damon a Taylor a tak :D:D A povídaly jsme si o Twilight saze a o TVD :D Dneska snad už bude na netu další díl s titulkama! :)) Včera byla bouřka a od té doby se u nás zase udělala zima.. Ach jo, o to teplo jsem zase přišla! :/ No nic, tak já jdu, mějte se pěkně :))

One Republic - All the right moves <3

26. března 2010 v 11:05 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Moje videa
Já tu písničku miluju! :D <3<3


Je úžasná!
"Spoustu dokonalých přátel, na spoustě dokonalých místech.Jo, my padáme dolů... My máme spoustu dokonalých přátel, na spoustě dokonalých místech..." :D

Amberlin - Enjoy The Silence

24. března 2010 v 15:54 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Moje videa
Úžasná písnička z 6. dílu seriálu The Vampire Diaries, kde spolu opilí Damon a Vicky tancují.. :D Ta scéna nejde nikam vložit, tak se na to koukněte tady! Nejlepší je to od 1. minuty, kde Damon tančí "břišní tanec"? :D:D:D Na to, že Damona moc nemusím je ta scéna dokonalááá :D:D
A tady je písnička s textem :))


Áááá, já jí miluju, poslouchám jí už nějakých pár dní pořád dokola! :D:D

Artists for Haiti

23. března 2010 v 16:29 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Můj deník
Justin Bieber, Miley Cyrus, Enrique Iglesias, P!nk, Michael Jackson, Usher, Celine Dion, Fergie, Nicole Sherzinger, Lil Wayne, Akon, Nick Jonas a spoustu jiných zpěvák§ a zpěvaček složilo a společně nazpívalo tuto písničku jako pomoc Haiti po zemětřesení.. Je to od nich strašně hezký!! Co vy na to? Líbí se vám?


Comeback - Lexovy a Marcelky hlášky z první řady

22. března 2010 v 13:18 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Různé filmy, seriály


Je už Lexa chlap? Podaří se mu uhnat Ivu? Sledujte génia.


Většina lidí už na Tomiho Paciho dávno zapomněla, ale Marcelka ne. Jako finančně zajištěná zralá žena teď může svému idolu nezištně splatit vše, co jí svými písněmi dal.

Kdo má podle vás lepší hlášky?? :D Podle mě vede Marcelka :D

Miro v Let´s Dance

21. března 2010 v 19:44 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Moje videa
Strašně mu to sluší, je nádhernej! Budu mu držet pěsti a zítra se na www.markiza.sk na to kouknu :) Jinak pro ty, co mají doma Markízu: Asi od 20:00 hodin tam Miro bude soutěžit v tancování, tk mu držte pěsti, aby mě štěstí! :)


Všechno je v háji!...

21. března 2010 v 11:01 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Můj deník
...jenom kvůli jedný věci! Mám po mobilu! :'( Né, neztratila jsem ho, ale mamka si včera mojí nabíječkou nabíjela její mobil a mně se mezitím vybil ten můj.. :( Tak jsem ho dala do nabíječky a nabila ho, ale on nejde zapnout! Zkoušela sjem všechno.. Vyndala jsem simku i baterku, znovu ho nabila, ale nic.. Jenom se rozsvítí, napíše se tam Nokia a pak se zhasne a vypne.. :'(( Já nevím, co s ním mám, před vybitím normálně fungoval!! :'(( To je v háji, j si to bez mobilu nedovedu představit, je to moje druhá půlka! Mám v něm všechno! Nádherné sms, mob. čísla, fotky, písničky, videoklipy, filmy, obrázky, hry... A všechno je pryč!

Teď jede taťka nakupovat.. a zeptal se mě: "chceš něco koupit?" "K jídlu nechci nic.. jenom mobil!" a taťka: "Možná ti ho koupím.." v tom se do toho vložila mamka: "To si děláš srandu, ne? Já nemám na zaplacení složenek!" taťka: "já ti na ně přidám.." já na mamku: "hlavně, že když tobě v krámu ukradli mobil, tak ti taťka hned druhý den koupil nový.." taťka: "Víš, klik teď stojí mobil?" já: "jo, jsou levný!" mamka: "to nevadí!" a taťka na mě: "možná spolu nějaký pojedeme koupit.."
Juchůů, já chci nový mobil! Jakýkoliv, ale musí mít dobrý foťák a hlavně velkou paměťovku!! :)) Tak snad ho budu mít, držte mi pěsti, abych měla štěstí :))
PS: Neznáte nějaké internetové obchody, kde jsou mobily?? A zapisujte se do třídění! :)

Třetí neohlášené třídění SB!!

20. března 2010 v 19:00 | Bellis Cullenová :D |  Ostatníí
Tak, je to tady! Spousta z mých SB sem chodí málo nebo vůbec, takže musím udělat další třídění! Jestli se mnou dál chceš být SB, tak do komentů napiš:

°Nick/Přezdívku
°Blog
°Best, good nebo normal?

Některá má SB (však oni ví, která myslím - doufám :)) ) si automaticky dám do Best :) Ale stejně se radši zapište :)

Počítám s tím, že se někdo z vás nezapíše, a musím přiznat, že i doufám, že se nezapíšou všichni, protože nestíhám obíhat.. :D Takže vy moji nej <3 a i ostatní, kteří sem chodíte se pokud chcete zapište, jinak smažu.. :) Zapisovat se můžete ode dneška 20. 2. do 27. 3., takže na to máte týden, což je myslím dost! :) Jen do toho! ;)

DO TOHOHLE ČLÁNKU PIŠTE JENOM VĚCI TÝKAJÍCÍ SE TŘÍDĚNÍ, NIC JINÉHO!!!

Videa mi jdou, jupíí!

20. března 2010 v 0:00 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Moje videa
Jupííí, konečně mi sem jdou dávat videa, takže sem dám hned pár úžasných písniček! :)
Tohle je úžasná písnička, doporučuju poslechnout! ;))

Klik na CČ ;)

Nový dess

19. března 2010 v 17:43 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Ostatníí
Neměla jsem co dělat, tak jsem se dala do vyrábění new dessů a obrázků a protože se mi tenhle dess líbí, ta jsem si ho nastavila :)
dess Bella
S kým: Bella Cullen
Doba výroby: kolem 45 minut
Vyrobený v: Photofilter, photofilter studio
Spokojenost: 100%
Na to, že je to můj 4. dess (3. je s Avril a někdy ho sem dám :)) ) si myslím, že se mi docela povedl :) Co na něj říkáte?? Určitě je mnohem lepší, než ten TVD!! :))

Dobrá zpráva pro moje Affs!

19. března 2010 v 12:07 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Můj deník
Rozhodla jsem se, že ZRUŠÍM POZASTAVENÍ! Protože už mi je docela dobře, i když jsem pořád nemocná a do čtvrtka budu muset být doma, tak chodím na noťas, protože nevím, co mám doma dělat.. Včera jsem přečetla rovnou dvě knížky.. :D Dneska jsem už pár z vás oběhla a po obědě to doženu.. :D V blízké době tu budu mít další třídění SB, ale nikomu o tom nedám vědět! Tak bych byla ráda, kdyby se aspoň půlka z vás zapsala! Nikoho nechci dobrovolně smazat, tak udělám třídění.. A už mi jdou na blog konečně dávat videa, takže se tu objeví videoklipy! :)) Takže tímto ručším pozastavení, jste rádi?? :):D

Nemocná :(

18. března 2010 v 15:10 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Můj deník
Ahoooj všichni! Jak se máte? Sluníčko svítí, sníh roztává a venku je konečně teplo, ale já zrovna onemocním.. :( To je naschvál!! V pondělí jsem po 3. hodině odešla ze školy, protože mi bylo blbě a bolelo mě v krku.. Mamka mě nechala doma i v úterý a včera, ale včera jsem začala dost kašlat a měla jsem vysokou horečku 38.5... :(( Takže jsme šly dneska k doktorovi.. Řekl mi, že mám být do příštího čtvrtka doma, a že ve čtvrtek mám přijít na kontrolu.. No paráda! :(
A co mi vlastně je?? Mám něco s průduškama.. Mám kašel, ráno mě bolí v krku, mám rýmu, horečky a když kašlu a polykám, tak mě právě bolí na průduškách.. Občas se mi motá hlava.. :(( Nemám na nich chuť a ani hlad.. :( Takhle nechtěně zhubnu ještě vc a já nechci! :( Budu skoro jako vychrtlá! :(( Fakt skvělý! :( Příští týden ve čtvrtek mi na kontrole rovnou vezmou krev (budu krmit upíry!! :D) aby zjistili, jestli náhodou nemám štítnou žlázu.. :(( Ale doktor říká, že jí asi mít nebudu, že to chce zjistit jenom pro jistotu.. Já ji nechci mít, protože u nás v rodině už jí někdo má, mamka jí měla! :( Ani přesně nevím, co to je.. :( Včera jsem VŮBEC nebyla na noťasu, protože mi bylo fakt strašně, dneska už mi je líp, a tak jsem na chvíli tady.. Dokud nepřijde taťka, a to bude za chvíli :D Asi :D
Mno, tak to je asi všechno, co jsem vám chtěla říct.. Jo, a taky nesmím zapomenout na tohle:
o víkendu jsem chtěla zrušit pozastavení, ale protože jsem nemocná a nevím, jak mi bude, tak bych stejně nestihla obíhat, a tak pozastavení zatím platí pořád a odepisovat budu jenom na blogy, co mi sem napíšou komentář.. Já to tak nechci, ale jinak to nejde.. :( Až zruším pozastavení, udělám další třídění Affs, o kterém vám nebudu psát, protože vás mám hodně.. :((
Takže si mě prosím nemažte s Affs a ani z Elite Affs, prosíím! Já to pak nepravím, slibuju! :)
A tomu, kdo tenhle článek přečetl celý a napíše mi koment k němu fakt moc děkuju, je vidět, že jsi skvělý Affíčko! :))
Páá, já už letím do postele.. :(

Jeden článek na rychlo + fotky, na kterých jsem já :D

13. března 2010 v 18:03 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Ostatníí
Ahoj.. Pořád platí, že mám
POZASTAVENO, ale jak jsem řekla, platí to spíš pro Affs, protože jich mám moc, a tak budu obíhat jenom ty, co mi napíšou koment.. Doufám, že tak za týden už to bude v poho, pozastavení zruším a všechna SB oběhnu.. Taky mě štvou admini blog.cz, protože nemůžu na blog přidávat žádná videa z YT! :(( Jinak by měl být dess v poho.. No, dost keců o blogu, přejdu ke včerejšku.. Ve škole jsem skončila v půl druhé a šla sjem domů. Po 16. hodině jsme jeli do ČB.. Taťka a brácha na hokej, já, mamka a babička do Glóbusu nakupovat.. :) Mamka s babičkou si koupily boty. Já jsem původně chtěla knížku Mrazivý polibek nebo Škola noci 2, ale nakonec jsem peníze utratila za NÁDHERNÉ ČERNÉ ŠATY!! Mno, měla jsem jenom 260 Kč a stály 479 Kč, ale byly z Takka a já jsem babičce dala 200,- Babička to doplatila za to, že jí 3x budu masírovat zadarmo :D A zbytek peněz, které jsem měla na kartičce do Takka jsem utratila za nádherné černo-šedé korzetové šaty nebo bolerko :)) Samozřejmě babička zase něco málo doplatila :D:D Pak jsme se šly podívat dolů do Glóbusu a nakonec jsme šly čekat na bráchu a taťku do KFC.. Ty z hokeje přijeli až po 22. hodině, v KFC už zavírali, a tak jsme jim jídlo museli koupit, protože už je tam nepustili :D Mno nasedli jsme do auta a jeli domůůů :D Vyjeli jsme cca v 16.15 a vrátili se v cca ve 23.15 :D:D Parááda :D A teď klik na CČ, aby jste se mohli podívat na ty šaty :)) A na mě :D:D
JUPÍÍÍÍÍ, TAŤKA TEĎ NALADIL ČESKOU MTV!!!! A HNED JAK JI NALADIL, HRÁLI TAM AVRIL!! DOPÍŠU ČLÁNEK A JDU SE NA NÍ KOUKAT!! :D

Překlad traileru Eclipse

12. března 2010 v 13:04 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Moje videa
Protože mi sem nejde dát videoklip s trailerem Eclipse, :(( Tak vám sem dám aspoň překlad a adresu, kde se na něj můžete kouknout. Nepřeložila jsem to já, takže zdroj samozřejmě uvedu taky.

Na louce:
Edward:Isabello Swanová slibuji ti že tě budu milovat každý okamžik,navždy.
Přichází Jane,felix a další:
Jane:Ona je stále člověkem.Volturiové nedávají druhou šanci.
Jsou spolu na posteli:
Bella:Proč nesouhlasíš s tím abych byla to co ty? Edward:Vím, jaké jsou následky tohohle tvého rozhodnutí. Za pár desetiletí budou všichni, které znáš mrtví.
Jacob s Bellou stojí u bažiny:
Jacob:Kvůli mě by jsi se nemusela přeměnit.
Jacob mluví na Edwarda u Bellinina auta:
Jacob:Musíš zvážit ten nápad že by jsem byl pro ní lepší.
Victoria skáče přes řeku:
Bella:Edwrde, našla nás!! Edward: Stále tě budu ochraňovat bez ohledu na to co se stane.
Bella k Jacobovi:
Bella:Nemáš tušení do čeho jdeš. Jacob:Já pro tebe budu bojovat až do chvíle kdy ti nedotluče srdce.
Video: tady Nemůžu ho sem dát, protože jinak by mi vůůbec nefungoval blog! :(( Tak se na něj budete muset kouknou na youtube...
Zdroj překladu: tady (klikačky taky nejdou vkládat.. :( )
PS: Stále platí článek, který je níž, tak si ho AFFS pls přečtěte!!

Pozastavuju.. :(((

11. března 2010 v 18:56 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Ostatníí
Lidi, mě už tohle vážně štve.. Na normálním netu mi blog nejde (a vám nejspíš taky ne, co? :( Poznala jsem to podle toho, že mi sem nepíšete komenty... :(( ) ale na Google Chrome mi jde úplně v pohodě!! Nevím, jestli za to můžou admini blog.cz nebo co s blogem mám, ale pokud vám můj blog nejde a chcete mi napsat koment, jděte na Google chrome, pokud ho máte a mělo by vám to jít.. :) A protože mě vážně štve, co admini s blogama pořád dělají, rozhodla jsem se na nějakou dobu pozastavit... :'(( SB, PROSÍM NEMAŽTE SI MĚ, JÁ SE SNAD BRZO VRÁTÍM! Blog se mi nechce pozastavovat, ale jinak to nejde.. :( Doufám, že to bude co nejdřív ok.. A jestli ne, tak.. nevim :(
Takže já se s váma zatím loučím a co nejdřív se snad vrátím. SB, VŠECHNY MI BUDETE CHYBĚT A PLS NEMAŽTE SI MĚ!!

New Dess

8. března 2010 v 19:55 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Ostatníí
Ahojky.. Dneska jsem ve škole dostala za 2 z matiky, což je u mě super výkon! Z fyziky mě učitel nezkoušel, takže parááda! :) A zítra se uleju z těláku, protože půjdeme na běžky a já je NESNÁŠIM, minulý rok na lyžáku jsem si řekla, že už na ně NIKDY nepůjdu, a to taky dodržím! :D Mamka mi napíše lísteček :D Ale učitel mě asi zabije, protože jsem necvičila ani minulej týden :D
Určitě jste si všimli, že mám konečně nastavený new dess :D Přes icq mi s tím trochu pomáhala Simulka a musím jí za to poděkovat, protože bych jinak asi byla v... vy víte kde :D:D Tak jak se vám líbí? Doufám, že jo.. :) Tak já letím, ale ještě sem dám jednu písničku.. :) Klik na CČ.. ;)

Alenka :)

7. března 2010 v 21:50 | BarunQaaa Bellis Cullenová :D |  Můj deník
Ahoj, ahoj, ahoj! :) Jak se máte? Co jste dneska dělali? Já jsem vstávala v půl 11, hned jsem se musela vypravit nakupovat, pak jsme hned jeli k babičce a dědovi na oběd.. Potom na hřbitov, domů, tady jsem vám odepsala na komentíky, které se týkají new dessu, který jsem dělala já a pak jsme hned jeli do Plzně do Olympie do Cinestar na film Alenka v říši divů 3D :) Musím vám říct, že v 3D to bylo fakt ÚŽASNÝ, a to nekecám! Johny byl skvělej, jako vždy a celý film se povedl :) Doporučuju! ;) Pak jsme zašli do KFC, taťka s bráchou šli do sportu a pak jsme vyrazili domů a stihli jsme i Pojišťovnu. :) Mno a teď jsem tady a všechno vám píšu :) Tu Alenku fakt doporučuju ;)
Zítra bohužel končím v 15:10 a dneska dess nastavit už bohužel nestihnu, takže se ho pokusím nastavit zítra.. Pokud na to budu mít čas, ale pokusím se :) Jinak pro ty, co ho ještě neviděli nastavený na mém zkušebním blogu, tak je tady. :) Můžete se na něj kouknout ;)
Mno nic, tak já jdu.. Mějte se krásně, dobrou noc a krásné sny! :))