Bella, New Moon: "KDYŽ NEMŮŽU BÝT S TÍM, KOHO MILUJU, MÁM ZŮSTAT S TÍM, KDO MILUJE MĚ?"
Moje odpověď: "OPOVAŽ SE! TY PATŘÍŠ K EDWARDOVI, A NÉ K TOMU SMRADLAVÝMU AROGANTNÍMU ČOKLOVI!" :D (Tím nechci nikoho urazit =)

Líbí se ti můj blog? Ano x ne

Máš čistou obrazovku? Klikni °°sem°° a přesvědči se! x)

POZOR!! TAKY NESNÁŠÍŠ JACOBA/TAYLORA? V TOM PŘÍPADĚ SE PROSÍM PŘIHLAŠ DO MÉHO FANCLUBU, KTERÝ JE TADY!!

^SPŘÁTELUJU!^

Květen 2010

Adam Lambert - Whataya Want From me

31. května 2010 v 19:50 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Moje videa
Úplně úžasná písnička =**


Do deníčku:
Dneska byl super den, i když byla kosa! :/ Ve škole to bylo v poho, z ničeho jsme nepsali, známky jsem nedostala.. A zrovna ta 2 z fyziky by se mi tak hodila, ale učitel písemky nechal doma! :/ :D
Zítra se 1. hodinu budeme fotit (pokud nebude pršte) a učit se budeme asi až poslední hodinu, kdy máme děják, protože půjdeme dětem do školky dělat den dětí :D Ale pak budeme mít ještě poledku a tělák.. :/
Ve středu se budeme normálně učit, ale půjdu se podívat na kámošku a na kámoše na jejich akademii! :D Už se těšííím! :D A budeme mít výborný oběd, hranolky s kečupem a pohár :P :D
Ve čtvrtek jede celý 2. stupeň na výlet, takže parááááda a v pátek o něm budeme dělat projekt, takže se taky nebudeme učit :D Takže celý tenhle týden bude úplně v poho :))

No nic, já už jdu, poslechněte si tu písničku a pááá! :D

Ruda z Ostravy feat. Martina Pártlová - Ostrava :D

30. května 2010 v 17:49 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Moje videa
Jéé, já z toho prostě nemůžu :D:D Dobře zpívá jenom Martina, Ruda je takovej nějakej divnej :D:D "Vééélkej raper" :D:D Nevím proč, ale stejně si tu písničku pořád pouštím :DPS: Musím jít k babičce na večeři.. Celý víkend jsem mohla být doma sama, ale včera jsem byla s kámoškou 5 hodin u nás na zahrádce a venku, takže to bylo úplně skvělý :) Rodiče jeli totiž na Moravu.. Ale stejně musim chodit pořád k babi.. :/ :D Rodiče by měli přijet tak za půl hoďky, už se na ně docela těšim :D Tak já si jdu vzít prášek, zase mě bolí břicho :((
A jaký je u vás počasí? U nás leje, takže se mi ven za babi vůůbec nechce!! :(

Pozastavení zrušeno!! :))

30. května 2010 v 15:08 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Můj deník
Ahoooj zlata! ♥ :D
Promiňte, že to pozastavení trvalo tak dlouho, ale já jsem na blog neměla čas :(( Né, že bych ho měla, ale nemám co dělat, takže ho rušííím! :)
Ale mám pro vás pár informací, které se týkají mého blogu..
1. tenhle blogu už NEBUDE jenom o Tw sadě a TVD, chci sem dávat i něco z mýho života, videoklipy, fotky.. Takže pokud by to nějakýmu mému SB vadilo, ať mi sem napíše! :)
2. Asi si budu nabírat new SB, nevíte o někom? :D
3. Chtěla bych nový dess.. Nevíte o někom, kdo je dělá? Já bych si ho udělala, ale já je moc neumim.. :(
4. Na blog nebudu přidávat články denně, protože blog neberu jako povinnost, ale pro zábavu, tak se na mě nezlobte :)
5. Děkuju vám za návštěvnost, na to, že jsem tu nebyla, jsem jí měla docela dobrou.. :)) 
6. Tak já teď jdu po dlouhé době oběhnout moje SB :) Mějte se krásně! :) 

POZASTAVUJU!! :((

19. května 2010 v 16:19 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Můj deník
Ano, je to tak.. Sice nerada, ale na nějaký čas pozastavuju.. Znáte to.. Důvody jsou takové, že teď mě blog moc nebaví, nevím, co mám přidávat, nemám čas na chození na blog a na obíhání a taky za to může škola :( Snad mě chápete.. SB, prosíme nemažte si mě.. :)
Kdy se vrátím? Uvidím, snad do týdne.. 

Vaše ßarunQa ßellis RobPaul Upírová

PS: Dávám sem jednu upravenou fotku Víti z Mandrage :)) =**

:))

Hlásek prosííím :D

17. května 2010 v 16:34 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Můj deník
Ahojky :))
Promiňte, že vás s tím otravuju, ale jak jsem sem už psala, přihlásila jsem se do té soutěže Hledá se žena a už to dali na web, tak potřebuju hlásnout.. :)) Mooooc vás prosím, hlásek mi dejte TADY, jsem tam jako poslední :)) Já vím, ta fotka je děsná, hlavně ten úsměv :D Ale já za to nemůžu, oni po mně chtěli úsměv a já jsem byla tak šťastná, že jsem se usmála až moc :D Kdo mi dá hlas, ať mi napíše do komentářů kolikátý hlas to byl a já vám všem pak udělám společný diplom :) Moc mi na tom záleží a chtěla bych aspoň jednou postoupit :)) Děkuju vám moc!! =**

Já na Mandrage :D
Vaše ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :)*

PS: Fotky z Mandrage sem dám zítra :))

Mandrage

15. května 2010 v 17:03 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Moje nej zpěvačky, zpěváci a skupiny
Ahóóój všichni!!
Určitě jste si všimli, že mám new dess, jak se vám líbí nebo mi pište sem!
A proč zrovna dess s Mandrage, když je tohle blog o Twilight sadě a o TVD? Protože jsem na nich včera byla ve Volyni a bylo to naprosto ÚŽASNÝ!!!!!! ♥♥♥♥♥ Víťa je prostě nejlepší a nejkrásnější!! ♥♥♥ S kámoškou jsme si to úplně maximálně užily, 6 hodin jsme nepily a mezitím jsme ječely, křičely, skákaly, tancovaly a zpívaly, takže jsme byly spocený, horký, vyschlý v krku, ale úplně maximálně šťastný! :D:D Před Mandrage vystupovaly ještě dvě skupiny s pěknýma zpěvákama :)) Ale na Mandrage neměla ani jedna z nich! Obě dvě jsme fotily :)) SB, které mám na FB se na ně můžou kouknout tam :)) A zítra nebo ještě možná dneska večer sem dám fotky :))
Jo, a ještě něco: Nějaký pán tam rozdával zadarmo velké podepsané plakáty Mandrage, ale měl jich jenom 10! No a jak je rozdával, tak se podíval na mě a řekl mi: "Ty máš hezký oči, tak tobě ho dám." a dal mi ho! :D:D JUPÍÍÍÍ :D:D
No prostě včerejší večer neměl chybu! Stály jsme úplně v první řadě pod Víťou, takže jsem si sáhla jak na něj, tak i na Coopiho a na jeho kytaru :D 
Ale nevěděla jsem, že Víťa kouří :((
Jinak přihlásila jsem se do té jejich soutěže "Hledá se žena tour", takže až dají mojí fotku na web, budu po vás chtít, abyste mi dali hlas! :D
Koupila jsem si 4 placky (na každé je jeden z kluků), vzala si jejich samolepku a s poklonou dostala i véélkýý podepsaný plakát :D:D Včerejšek byl prostě nejlepší den, hned bych si ho zopakovala!!
No, takže jak už jsem psala, buď dneska večer nebo zítra sem dám fotky ze včera :))
Přijeli jsme v jednu v noci a spát jsme s kámoškou šly až po druhý hodině noční :D A odpoledne hned jak jsme vstaly, šly jsme na FB :D:D
No páni, to je zase sloh :D:D Takže to už budu končit :D Mějte se kráásně a ještě vám sem dám písničku z jejich 2. CD, které jsem si dneska stáhla a pořád ho poslouchám! :)) Strašně se mi líbí :)) Pááá!! ♥♥


PS: Děkujůů, včera bylo u mě na blogu 81 lidí, to je nejvíc za měsíc, kdy jsme měla malou návštěvnost, jen tak dál!! :))

New Dess Mandrage!! ♥♥

15. května 2010 v 16:45 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Blog
Máám nový dess s plzeňskou skupinou Mandrage od Simulky! ♥♥ Miluju Mandrage, včera jsem byla na jejich koncertě a bylo to úžasný!!

Pište mi sem vaše připomínky na něj a jak se vám líbí :))

A děkuju, Simi!! ♥♥ :-*

Damon a Katherine Kiss :-! :D

14. května 2010 v 17:45 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  The Vampire Diaries
To si ze mě dělají srandu ne? :D Takovej konec? :( Já na to 4 měsíce čekat nevydržim!!! Ale Damon a Katherine jsou FŮŮŮJ, nej je STEFAN =** a ELENA! :D (Aspoň to neni taková blbka jako Bella!! :D:D)


Radóóóst!!

13. května 2010 v 17:10 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Můj deník
Ahoj všichni!! Už od včera jsem úplně nejvíc šťastná, protože POJEDU S KÁMOŠKOU, RODIČEMA A MOŽNÁ BRÁCHOU NA MANDRAGE!!! ♥♥♥♥ Já jsem tááák šťastná, mám hroznou radost! ♥♥♥ :D:D Včera jsem neměla čas vám to sem napsat.. Tak to píšu teď :D Ááá jem hepýý :D:D:D No nic, to bylo jenom tak na rychlo.. :))
A ještě něco:
ROBERT PATTINSON MÁ DNESKA 24. NAROZENINY, TAK MU PŘEJU VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ!!! ♥♥♥

Fyzika, pomóóc!

12. května 2010 v 7:03 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Můj deník
Ahojky, dneska máme fyziku a já se z ní nechám vyzkoušet.. MUSÍM si opravit známku, kterou jsem dostala v pondělí, abysme jeli na MANGRAGE a abych viděla VÍÍŤU!! ♥♥♥ :D:D Takže jsem se včera učila a nedala nic na blog.. Tak se tímto omlouvám a chtěla bych vás poprosit, abyste mi aspoň někdo držel pěsti, abych měla štěstí.. :)) To už mi přeje můj kámoš i kámoška a ještě mám ptravý čtyřlístek pro jistotu, ale co.. A ampérovo pravidlo pravé ruky už znám: "Položme-li pravou ruku na cívku tak, aby zahnuté prsty ukazovaly směr proudu v závitech a napjatý palec byl rovnoběžný s osou cívky, pak je severní pól na straně palce." :D Věřte nebo nevěřte, tohle jsem psala sama! No, a co se týká magnetického pole cívky.. To už taky docela umím :D Takže bych to na tu 1, možná 2 mohla dát :)) MUSÍM! :))
No nic, já jdu.. Mějte se hezky a ať nedostanete žádnou špatnou známku :)

Bill Condon - režisér Twilight: Breaking Dawn!!

8. května 2010 v 13:45 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Breaking Dawn

Je jasno! Režisérem dalšího dílu ságy Twilight: Rozbřesk nebude nikdo jiný, než držitel Oscara za velkolepý film Bohové a monstra Bill Condon!

"Jsem nadšený, že jsem dostal šanci přenést poslední díl ságy na plátno. Doufám, že pro fandy této knihy připravíme silný filmový zážitek," říká Bill Condon, který natočil například i muzikál Chicago.

A Stephenie Meyer dodává: "Jsem opravdu moc ráda, že Bill chce pracovat s námi. Myslím, že bude skvělý a těším se, co udělá s předlohou."

"Převést Rozbřesk na plátno vyžaduje styl a my věříme, že Bill Condon je ten pravý, který to dokáže," říká Erik Feig, ředitel produkce.

Na scénáři pracuje Melissa Rosenberg a ve filmu se samozřejmě objeví Kristen Stewart, Robert Pattinson a Taylor Lautner. Wyck Godfrey, Karen Rosefelt a Stephenie Meyer jsou producenty projektu.

MOVIE: Bill Condon - Režisér Twilight: Breaking down! - foto


___________________________________________________________________________

Nevím, co je na tom pravdy, ale zní to dobře, co myslíte?? :))

Slavnosti :D

7. května 2010 v 14:47 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Můj deník
Ahojky, tak se vám zase ozývám :D
Dneska je super den, ve škole žádný úkoly, žádný moc velký učení, žádný zkoušení ani testy a známky, no prostě pohoda :D:D
Za hodinu jdu do města na průvod mažoretek na slavnosti, kde - držte se a sedněte si!! :D - budu zpívat se sborem!! :D:D Moje kámoška tam bude taky zpívat, ale s jiným sborem, tak se tam uvidíme :) A až slavnosti skončí, půjdeme k nám, já si tady vezmu věci na spaní a půjdeme k nim. Jestli jste to nepochopili, tak to znamená, že u nich budu poprvý spát!! :D A hodlám si to užít! :P:D:D Když jsem u nich byla naposledy, fotily jsme se spolu v jejích tričkách Twilight :D Fotky jsou na FB a možná je sem někdy dám :P:D
Tak, to bude asi všechno..
Vlastně néé, moment! :D Doufám, že dneska nebo zítra budou titulky ke 21. dílu TVD, abysme si to stáhly a mohly na to koukat! :D
No a co budu dělat o víkendu? V sobotu ještě nevím, ale v neděli se budu muset učit na tu hnusnou, blbou a úplně zbytečnou fyziku!! :/ :( :! Áááách jo! :(
Tak to už je opravdu všechno, mějte se a papa!

HIM - Join me in dead + informace

5. května 2010 v 17:21 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Moje videa
♥♥ Ahoj.. Poslední dobu nemám moc čas na blog (a ani nevím, co mám přidávat), protože mám problémy ve škole.. Jenom s fyzikou, ale stejně.. Máme ji v pondělí a já se na ni budu muset o víkendu pořádně naučit, a to chci ještě spát u kámošky.. Nevím, jestli to vyjde.. :( V pondělí budeme znovu psát ze vzorečků a já z nich prostě MUSÍM a CHCI dostat aspoň za 2, a to se pak ještě musim nechat vyzkoušet u tabule! :(( Ach jo..
Blog nechci pozastavovat a už vůbec ne rušit, tak jsem se rozhodla, že budu míň obíhat (prosím SB, u kterých jsem v Elite, aby si mě nedávaly nikam jinam, ale když budou chtít, tak to pochopím..) a na blog budu dávat denně alespoň nějaké písničky.. :))
Pro dnešní den jsem vybrala HIM - Join me in dead.. Je to už sice jejich starší písnička, ale nádherná a ukazuje, že dneska nemám zrovna nejlepší náladu.. Ale nebojte se! Umřít se ještě nechystám.. :D ♥♥


Za chvilku poběžím k babičce, ale vůbec se mi tam nechce, protože prší a je hnusně, ale musim.. Takže pro dnešek pp a užijte si písničku :))

Lady Gaga - Telephone parodie

3. května 2010 v 18:43 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Moje videa
Moc se mi to líbí, je to super!! :) ♥♥


Webclipy TVD k 1x21

2. května 2010 v 11:06 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  The Vampire Diaries
♥ Konečně :D ♥
Viděli jste už někdo 20. díl? Já se na něj kouknu hned jak napíšu tenhle článek :D