Bella, New Moon: "KDYŽ NEMŮŽU BÝT S TÍM, KOHO MILUJU, MÁM ZŮSTAT S TÍM, KDO MILUJE MĚ?"
Moje odpověď: "OPOVAŽ SE! TY PATŘÍŠ K EDWARDOVI, A NÉ K TOMU SMRADLAVÝMU AROGANTNÍMU ČOKLOVI!" :D (Tím nechci nikoho urazit =)

Líbí se ti můj blog? Ano x ne

Máš čistou obrazovku? Klikni °°sem°° a přesvědči se! x)

POZOR!! TAKY NESNÁŠÍŠ JACOBA/TAYLORA? V TOM PŘÍPADĚ SE PROSÍM PŘIHLAŠ DO MÉHO FANCLUBU, KTERÝ JE TADY!!

^SPŘÁTELUJU!^

Červen 2010

Odjíždím pryč..

18. června 2010 v 16:22 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Můj deník
Jo, tušíte správně! Nebudu tu!
Zítra asi tak ve 2 v noci jedeme autem na dovolenou do Itálie.. MOŽNÁ, ale spíš ne :( se pojedeme podívat do Montepulciana.. Tam se natáčel New Moon.. Kdybysme tam jeli, dám sem hned po příjezdu fotky.. :)
Nebude tam net, takže tu nebudu! :( Ještě, že jsem dneska byla v knihovně, jinak bych se tam unudila.. Moc se mi tam totiž nechce.. Důvodů je víc.. Někdo už je možná ví, někdo ne.. Nebudu je sem psát, je to zbytečný, stejně to nikdo až na pár výjimek nečte..
Do školy se už nevrátim, končíme 28. a my se vracíme bohužel až 30. :( O spoustu věcí kvůli tomu přijdu :( Jediný štěstí je, že nejsem v devítce, ale v osmičce..
No nic, já si musim jít balit a uklidit pokoj, mějte se jak chcete..
PS: Pokud jste to někdo nepochopil, tak BUDE POZASTAVENO ASI TAK DO 1. NEBO 2. ČERVENCE!! Možná sem napíšu už hned po příjezdu, ale nevim.. Tak já už fakt jdu, pp.. :)

Song dne až do konce pozastavení: Lady Gaga - Alejandro :)


:))) Zase se po dlouhé době ozývá.. :))

15. června 2010 v 18:46 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Můj deník
Ahojky :)) Nemá cenu se omlouvat, že jsem sem 10 dní nic nepřidávala, ale vážně neni čas :(( Moc mě to mrzí, ale co se dá dělat.. Musela jsem si opravit známky atd, znáte to.. Z fyziky a matiky sice dostanu dost špatný známky, ale co.. :D
Vzpomínáte si, jak jsem sem přidala tu písničku Riverside? :)) Psala jsem tam o jednom klukovi.. Je to kámoš :)) Dneska jsem ho viděla.. :) Je strašně krásnej a je s ním sranda :)) O prázdninách se půjdem koupat na lom nebo do rybníka :D:D Já se tááák těšíííím! :D Dneska jsem ho viděla :)) Šel někam s bráchou, tak mě pozdravil a usmál se :))
Zítra se neučíme, protože máme celý den generálku s akademií.. Ve čtvrtek taky ne, protože bude akademie :)) Zítra ho možná zase uvidim!! A ve čtvrtek se na nás (a hlavně na mě) chce přijít podívat a sednout si do 1. řady :D:D:D
V pátek budu ve škole naposled.. Proč? Protože jedeme na 12 dbí do Itálie.. Vracíme se 30.. Tím pádem už nepůjdu do školy a neuvidím kámošku jít ze schodů :(( Protože jsme dostali ředitelský volno a budou končit už 28.. A na Komenský, kam chodí ten kámoš 29., takže ho taky neuvidim v obleku :(( MOŽNÁ (a doufám, že jo) se pojedeme podívat do MONTEPULCIANA, kde se natáčel NEW MOON!! Ale bohužel jenom možná, protože prý je to moc daleko :((
Další informace napíšu zítra, protože teď už zase musím.. :( :D Takže se tu mějte, pp :))

Robsten - MTV Movie Awards 2010 + Kiss

11. června 2010 v 22:07 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Robsten
Ááá na jednom blogu (zdroj bude dole na konci článku) jsem objevila tohle video! Je to úžasný, sladký a, no.. prostě paráda! :))
Nejlepší je, jak se Kristen nechce nechat políbit :D Co já bych za to dala.. :D Ale na konci k malé kiss stejně dojde :))


Milovníky Robsten to určitě potěší, pokud to ještě neviděli :)) 


Imodium - Žiletko, má lásko

8. června 2010 v 7:42 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Moje videa
Na rychlo sem přidávám článek, protože jinak nestíhám.. :))
Nebojte se, se sebepoškozováním, ať je jakékoliv, nic nemám a ani mít nechci :)) Jenom ta písnička se mi strašně líbí :))*


Jinak dneska má být v poho den, focení, jeden test z dějáku a ty máme vždycky lehký :)) A pak tělák, ale ten nám MOŽNÁ odpadne :))
No nic, já mizim do školy, mám jí skoro za rohem :D Mějte se, pp :))

Sidney Samson - Riverside

5. června 2010 v 10:43 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Moje videa
Tuhle písničku jsem nejdřív nemohla ani cítit, ale teď jí miluju!! :D A proč? Protože na ní tancovali kluci ze druhé školy z 9.A a mezi nima byl i *ON* %)) =* :D


On je prostě skvělej, krásnej, je s ním sranda a no prostě je senzačníí! :))* V létě se spolu pokud to vyjde půjdem koupat někam na lom.. To bude pr*el :D:D

PS: Tý fotky dole si nevšímejte.. Hned jí smažu, jen jí potřebuju zmenšit :D

knujbuv