Bella, New Moon: "KDYŽ NEMŮŽU BÝT S TÍM, KOHO MILUJU, MÁM ZŮSTAT S TÍM, KDO MILUJE MĚ?"
Moje odpověď: "OPOVAŽ SE! TY PATŘÍŠ K EDWARDOVI, A NÉ K TOMU SMRADLAVÝMU AROGANTNÍMU ČOKLOVI!" :D (Tím nechci nikoho urazit =)

Líbí se ti můj blog? Ano x ne

Máš čistou obrazovku? Klikni °°sem°° a přesvědči se! x)

POZOR!! TAKY NESNÁŠÍŠ JACOBA/TAYLORA? V TOM PŘÍPADĚ SE PROSÍM PŘIHLAŠ DO MÉHO FANCLUBU, KTERÝ JE TADY!!

^SPŘÁTELUJU!^

Listopad 2010

Už jsem velká holka :D

26. listopadu 2010 v 21:30 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Můj deník
Zdarec! :D Tak co lidi, jak se máte? Já skvěle! Mamka na třídní schůzky nešla, takže o těch známkách neví (zatim :D) a k narozkám jsem dostala ten mobil ♥♥♥ Je naprosto úžasnej, miluju ho ♥ :D Samsung B3410 Wifi ♥♥♥
Dneska ráno jsem se dozvěděla, že k nám už dneska přijede Šárka (mamky a taťky kamarádka) s malým dvouletým prckem Honzíkem ♥ A budou tu přes víkend :) On je tááák roztomilej x)) ♥ A ten jeho smích je nejlepší :D Takže už jsou tu ♥ Honzík už je v postýlce :)) 
Zítra mám narozeninovou oslavu s holkama (pro ty, kdo to neví - je mi 15 :D) a bude velkej mejdan :D Už se těšim ♥ To bude blázinec, když tu budou moje rodiče, brácha, Šárka a i Honzík :D
No a v neděli po obědě odjedou a pak bude další oslava, tentokrát s babičkama, dědou a strejdou. Takže víkend mám celkem nabitej :D 
No nic, já už jdu, mějt se pěkně a dobrou noc ♥ :)

Výsledky třídění SB!

24. listopadu 2010 v 18:03 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Blog
Jo, konečně je to tady..! Vyhodnotím třídění SB.. Zapsalo se vás málo, ale co.. Aspoň budu míň obíhat a budu mít víc času na jiný věci.. :D 

Zapsali se a nechávám si:


To je vše!!
 Skoro půlka z vás jste nové SB.. Doufám, že budete obíhat a že mě nezklamete jako SB, která se nezapsala.. Takže vás ostatní si mažu!!

Jinak v blízké době možná bude nový dess, pokud mi ho pomůže nastavit moje kámoška a SB Simone Blancpire Vampirajdová.. :)) Prozradím vám, že je s Robsten a s Robem.. :)) Nic víc :)

A jestli se tu během několika dnů neobjevim, tak jsem buď mrtvá nebo mám zákaz na net a na noťas.. Důvod? Škola! Známky.. Zítra (zrovna na moje 15. narozky :(( ) totiž máme třídní schůzky a až mamka uvidí ty známky, co mi vychází, tak mě zabije, nebo mě seřve a dá mi zaracha.. Klidně ho přežiju, ale hlavně musim dostat ten úžasnej mobil!! Protože má wifinu, tak budu moct být na FB.. :DD Tady se na něj můžete podívat.. Totálně jsem se zamilovala do tý klávesnice ♥♥♥ Nikdy jsem nechtěla dotykáč a tenhle je dotykovej.. Ale kvůli tý klávesnici mi to je jedno :)) ♥

No nic, já jdu.. Držte mi prosím pěsti :) Pa :)


Rozcestník: Twilight saga, The Vampire Diaries

24. listopadu 2010 v 17:39 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D


Debilní škola! :(

23. listopadu 2010 v 16:27 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Můj deník
Ahoj.. Jak se máte? Já docela blbě.. Dneska nám učitelka diktovala známky, které nám vychází na 1. čvrtletí.. Psali jsme si je do ŽK a ty nám pak třídní vzala, protože je dá rodičům na třídních schůzkách, který budou ve čtvrtek.. Ve čtvrtek, zrovna na moje 15. narozky!! :(( Ani radši nechtějte vědět, co mi vychází.. Jsem blbá.. Jenom jedno mě naštvalo.. Úplně mega moc.. Jako já mám z chemie 1,1,1,1,3, takže je průměr přesně 1.4 a ona třídní řekla, že to mám na 3+!! No chápete to? Ona mi zhoršila známku o 1,5 stupně!! :// :(( PROČ?? Ještě jsem se schválně koukala do žákovský a fakt jsem tam měla jenom tyhle známky.. Tak kde sakra vzala, že mi vychází lepší trojka? :( A to nemám jenom jednu trojku, ale i čtyřky.. Rodiče mě zabijou.. Modlim se, aby mi taťka koupil a dal mobil k narozkám už dneska, protože jinak ho nedostanu.. :((( Možná to vidim moc černě, ale spíš tk, jak to fakt bude.. Zítra v 7 ráno jedeme se třídou do Strakonic na úřad práce.. A vrátíme se do oběda.. Tak ji zkusim najít a zeptat se jí, proč mi dala 3+.. Kráva jedna, s tíímhle mě fakt nasrala, já jsem jí měla docela ráda!! No nic, nebudu na to myslet, na to budu mít ve čtvrtek času dost. Ale je mi jasný, že jestli se chci dostat na nějakou normální střední, budu muset máknout a všechny předměty si opravit aspoň o stupeň.. Mám co dělat.. Vysvědčení bude "už" někdy v lednu.. Moc času na to nemám :( No nic, já jdu.. Mějte se líp než já  čus..  

PS: KDO Z MÝCH SB SE JEŠTĚ NEZAPSAL DO TŘÍDĚNÍ, MÁ JEŠTĚ ŠANCI SE ZAPSAT TADY! DO ZÍTRA! VYHODNOCENÍ MĚLO BÝT UŽ PŘED TÝDNEM, ALE NEMĚLA JSEM ČAS NA VYHODNOCENÍ, TAKŽE MÁTE JEŠTĚ ČAS DO ZÍTRA!!

Rande

17. listopadu 2010 v 15:22 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Můj deník
Ahoj :)) Před chvilkou jsem přišla z venku, byla jsem na tom rande s tím klukem, se kterým se znám od pátku.. Bylo to úžasný!! Hned když ke mně přišel mi dal pusu.. x)) ♥ Pak jsme se vzali za ruku a šli ven.. :)) Nejdřív jsme šli do parku a pak jsme šli "něco" přinést mojí kámošce.. :)) Pak jsme šli do cukrárny.. Pozval mě :)) ♥ Koupil mi takovou tu úplně velkou Milka čokoládu s oříškama a karamelem! ♥ :)) V cukrárně jsem si dala americkou limonádu.. :) Různě jsme se procházeli a POŘÁD jsme se měli o čem bavit.. :)) Pak jsme šli podruhý do parku.. :)) A pořád ruku v ruce.. :)) No a pak jsme šli na vlakový nádraží.. Zajímá vás, jestli jsme se už na prvním rande líbali? JO! Asi 4x! :)) Umí skvěle líbat.. :-* ♥ Celej je skvělej.. :))
Zeptal se mně, jestli s ním nechci chodit.. Že on se mnou chce.. Moje odpověď? Jasně že jo! :)) ♥ O tom jsem celu dobu snila! :)) Byl se mnou od 10 do 14 hodin.. Takže celkem 4 hodiny :)) Já jsem tak ráda, že s ním chodím! :) Akorát vidím menší problém v tom dojíždění.. Bydlí totiž okolo 20 km od nás.. Ale tak to se nějak udělá, on za mnou bude jezdit.. ♥
No nic, já končím.. Za hodinu jdu ke kámošce a teď koukám na Večernici.. :) Mějte se! :))

Jsem šťastnááá :D

13. listopadu 2010 v 21:55 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Můj deník
Lidi, já jsem táák šťastná! :D

Ve středu budu mít rande s klukem, kterýho znám jenom jeden den a už se nemůžu dočkat! :D

Dřív bydlel v našem městě, chodil na stejnou školu jako já, akorát že pak se přestěhovali do většího města 20 km od nás.. Chodí tam i do školy, do třeťáku. :) A protože je ve středu svátek, tak za mnou nejspíš přijede :)) Já se tak těšim! :))

To moje prokletí je asi fakt pravdivý :D Jaký prokletí? To vám napíšu jindy ;D

No nic, já jdu.. :D Brou noc a přejte mi to štěstí! :D Díky ;D

100 věcí o mně..

12. listopadu 2010 v 16:35 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Ostatníí

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

1. Celé jméno: Barbora (Nemám moc ráda svoje jméno.. Barů je lepší :D)
2. Přezdívky: Barů
3. Narozeniny: 25.11.1995, takže už za 13 dní..
4. Místo narození: Jižní Čechy..
5. Znak zvěrokruhu: Jsem střelkyně..
6. Pohlaví: Žena..
7. Třída: Devátá..
8. Škola: základní.. Už chci na střední!!
9. Funkce: Jako funkce blogu? Adminka :D
10. Město: Na blog ho psát nebudu, ale je na FB a v JČ.. 
Více CČ!

Třídění Affs

10. listopadu 2010 v 18:31 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Pro SB
Je to tady.. Další třídění SB/Affs..
Trvá ode dneška (10.11.2010) do 17.11.2010, takže na to máte přesně týden.
Pokud chceš být dál moje SB/Affs dál, i když teď nemám moc času na obíhání a na přidávání článků, do komentářů napiš:

Jméno
Blog

To je všechno, nechci po vás, abyste mi psali důvod, proč se mnou chcete dál přátelit.. Ani já nemám moc v lásce, když to někdo napíše do podmínek.
Takže, je všechno jasný? Btw: Nebudu vám o tom psát na blogy, takže prostě ty, kteří se nezapíšou, smažu!

Akon - Once Radio

7. listopadu 2010 v 19:01 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Moje videa
Super song :)) Kdo ho neslyšel, tak doporučuju :))


Btw: Promiňte, že sem poslední dobou nic nepíšu, ale včera a dneska jsem byla u kámošky, tak je jasný, že jsem nebyla na blogu.. :))

A jak se máte a co děláte? :) Já se mám skvěle, koukaly jsme jenom na horory, teď jim gumový medvídky a půjdu se na půl hoďky naložit do vany a pak se koukat na Talentmanii :)) Patrício, do toho, držím ti pěsti!! :))

Smutná nálada, smutný písničky..

5. listopadu 2010 v 21:11 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  The Vampire Diaries
Ahoj.. Jak se máte? ..Já blbě, ale co, stejně to nikoho nezajímá.. Mám nový dess, moje Affs by si toho měli všimnout.. Je to dess s fotkama ze 7. dílu 2. série seriálu The Vampire Diaries, ale to vám asi došlo.. :D
Nevím, co se to se mnou děje.. S kámoškama jsem v pohodě, veselá, směju se, mám dobrou náladu.. Pak jsem doma sama a chce se mi z ničeho nic brečet.. :( Je mi strašně líto, že je online, ale nenapíše mi.. Strašně chci kluka, i když vim, že pak bych byla zase na dně, až bysme se rozešli.. A taky není s kým chodit, nikdo mě nechce.. x( 
No nic, nebudu na vás přenášet smutnou náladu mýma kecama..
Ale dám vám sem jedno video z TVD a jednu písničku z TVD.. Obě dvě videa jsou smutný, tak se nezlobte.. Mně se líbí a vzhledem k mý náladě je to fér, ne? :)

My Chemical Romance - 'Na Na Na', Rybičky 48 ft. Mandrage - Nebepeklo, The Rasmus - Sail Away

4. listopadu 2010 v 23:06 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Moje videa
MCHR - Úžasná písnička :)) ♥♥♥


Rybičky a Mandrage - Super song :)) ♥♥♥


The Rasmus - super písnička.. Smutná, ale krásná :)) ♥♥♥


Jaká se vám líbí nejvíc? :)) ♥♥♥


Hlásek prosím :)

1. listopadu 2010 v 19:48 | ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D |  Ostatníí
Prosím, dejte mi hlas tady, jsem tam jako ßarunQa ßellis RobPaul Upírová s Robertem! :) Děkuju moc :) Diplomky udělám všem až po skončení :)) Sice nevyhraju, ale nechci mít jeden hlas :D Jinak dneska je krásný datum: 1.11. :)) A celý dnešek byl fajn.. :)
Chci vám strašně moc poděkovat, protože včera bylo na mém blogu přesně 101 lidí!! Wow! Děkuju moc! :)) Moc si toho vážím :))
A jinak: v nejbližší době počítejte s tříděním SB, kdo se do určitého datumu nezapíše, toho smažu!
Teď jsem dokoukala zatím poslední díl TVD, dřív na to vůbec nebyl čas a ani mě to už moc neláká :(( A ČUMIM! Tenhle díl? MAZEC!! Je mi strašně líto Stefana a i Damona.. :( V jednu chvíli jsem si myslela, že jí Damon z tý hrobky pustí! Ale podcenila jsem ho, i když bych mu stejně moc nevěřila..
Já tak doufám, že se Elena vrátí ke Stefanovi!! MUSÍ!! Těším se na nový díl, tak snad budu mít čas na jeho shlédnutí..
Zítra jedu na burzu škol, takže to bude taky super den :)) No nic, mějte se, báy :-*