Bella, New Moon: "KDYŽ NEMŮŽU BÝT S TÍM, KOHO MILUJU, MÁM ZŮSTAT S TÍM, KDO MILUJE MĚ?"
Moje odpověď: "OPOVAŽ SE! TY PATŘÍŠ K EDWARDOVI, A NÉ K TOMU SMRADLAVÝMU AROGANTNÍMU ČOKLOVI!" :D (Tím nechci nikoho urazit =)

Líbí se ti můj blog? Ano x ne

Máš čistou obrazovku? Klikni °°sem°° a přesvědči se! x)

POZOR!! TAKY NESNÁŠÍŠ JACOBA/TAYLORA? V TOM PŘÍPADĚ SE PROSÍM PŘIHLAŠ DO MÉHO FANCLUBU, KTERÝ JE TADY!!

^SPŘÁTELUJU!^

Září 2011

Nový dess? + změny na blogu

28. září 2011 v 13:22 | ^*Barů*^ |  Můj deník
Byla jsem na pár blogách.. A všechny měly super dessy.. Takže jsem si řekla, že chci taky nový! :D Nevím, jestli si ho udělám sama, protože bych tentokrát chtěla nějakou změnu.. Přemýšlela jsem, že bych si na nějaký blog napsala o dess.. Ale to mi zase přijde jako za starých časů, kdy jsem dessy vůbec neuměla dělat.. :D
Dál bych tento blog chtěla změnit. Budu víc dělat na grafice (nebo aspoň se o to na intru budu snažit:D) a pak vám jí sem budu dávat. Nejsem sice žádnej profík, ale zyčátečník už snad taky ne :D A programů na grafiku mám hodně.. Jen se v nich naučit :D (Umim to jenom v PFS :D) A dneska se nudim, tak asi za chvilku začnu pracovat na dessu a na grafice.. :) :D
Možná tu udělám i nový rubriky.. Jako např. In vs. Out ;) Nebo články o módě.. A tak.. Ale zase si nemyslete, že se tento blog změní na blog "o módě a barbínkovským stylu" :D No nic, jdu makat na tý grafice.. (S)Mějte se :)

^Kdo se o růže nepíchl, nechápe, jak láska bolí..^

22. září 2011 v 12:02 | ^*Barů*^ |  Můj deník
Zdravím ^^
Po 11 dnech jsem o5 tady.. V poslední době jsem na blog neměla čas.. Brutálně jsem se pohádala s Kubou, :(( ale vyříkali jsme si to a teď už je to v poho.. Lidi, já myslela, že to nezvládnu!
...
Minulý úterý mi bylo na intru blbě.. Rodiče mi tam přivezli nějaký prášky či co a zeptali se mně, jestli nechci jet domů. Řekla jsem, že ne, protože mě čekal den u Kuby ^^ (Kterej jsme si úplně nejvíc užili!! Jsem u něj doma už jak pečená vařená :D A miluju jejich měkkou postel, dá se na ní dělat spoustu věcí! :PP)
Tak mě tam teda nechali a odjeli.. Ve čtvrtek jsem po škole jela za Kubou.. Měl tam bráchu, ale vyhnal ho ven :D Takže nakonec jsem se dočkala toho, na co jsem se tak šíleně těšila a řeknu vám, že to bylo ú-žas-ný! :P ^^
V pátek jsem přijela domů nemocná. Měla jsem kašel, bolelo mě v krku a do toho všecho jsem měla pořádnou rýmu. V sobotu jsem nemohla vůbec promluvit, ztratila jsem hlas. (Nechápu, jak je možný, že jsem u Kuby ve čtvrtek ani jednou nezakašlala! O_o)
V neděli už jsem na tom byla s hlasem líp, ale pořád jsem strašně skřehotala :D A v neděli jsme se taky pohádali s Kubou a trvalo to až do pondělí.. O tý hádce vám sem psát nebudu, to je moc osobní...
V pondělí jsem šla k doktorovi a ten mi napsal antibiotika a nějaký hnusný kapky (fuj fuj, jsou strašně trpký :X), udělal mi výtěr z krku a nechal mě týden doma.. CELEJ tejden, no chápete to? Už od pondělí se tu nudim!!
Dneska se dozvim, jak to dopadlo s tím výtěrem z krku.. Doufám, že dobře, protože v sobotu MUSIM jet na další Péťovo koncert do Prahy!! Napsal mi, že bude rád, když tam budu, tak tam prostě BUDU!!! :DD Já se tááááák strašně těšim!! :)) No a v neděli už KONEČNĚ pojedu na intr :)))
...
No nic, já letim, za chvíli je tu mamka s obědem :D Mějte se krásně :)

Nový dess + nová písnička Avril ♥

11. září 2011 v 12:39 | ^*Barů*^ |  Moje videa
Ahojky'! :))
Tak jsem zase tady.. Nebudu se vykecávat, jenom jsem vám chtěla říct, že jsem udělala a nastavila nový dess.. S holkama ze super seriálu Pretty Little Liars.. :) Znáte ho někdo? :))

A protože mám strašně ráda Avril a ta 8.9. dala na youtube svůj nej klip, tak vám ho sem dám :))
Ta písnička, text a klip je úžasný ♥♥♥Nová etapa mého života ^^

4. září 2011 v 13:09 | ^*Barů*^ |  Můj deník
Ahoj lidi, tak se vám zase ozývám..
Omlouvám se, že jsem sem už delší dobu nic nenapsala, ale měla jsem zabavenej noťas :/

Možná si říkáte, jaká nová etapa života?
Od čtvrtka jsem středoškolačka! :)) Ve středu hned po obědě jsem jela s taťkou na intr.. Dala jsem si tam věci a šli jsme vyřídit snídaně a nakupovat.. Samozřejmě mi půlka věcí, jako např. hrnečky, sklenička, lžička, cukr, pití, nůž atd chyběla, tak jsme to s tatínkem dokoupili :DD Pak jsem si ty věci dala na intr, poznala se s holkama a s taťkou šla na nějakou introvou schůzku.. Pak jsem šla s taťkou zase ven a pak jsem ho šla doprovodit k autu.. Když odjel, šla jsem za holkama na pokoj a pak jsem šla ven s Kubou.. :))) No a pak jsem už zůstala na pokoji..
Holky jsou strašně fajn! I holky z vedlejšího pokoje.. :)) Největší sranda s nima.. :D Za ty 3 dny jsem si s nima užila strašně srandy :D
1. září před školou jsem se sešla s Kubou.. Bylo mi divně od žaludku nervozitou.. Když jsme se rozloučili, šla jsem do třídy.. Všichni tam seděli v lavicích vedle sebe a ty dvojice se znali ze základek.. No paráda.. Pak jsem si všimla asi 3 holek, který seděly sami v lavici.. Šla jsem k tý, co seděla nejblíž mně a zeptala se jí, jestli je vedle ní volno.. Usmála se na mě a řekla, že jo.. Tak jsem si k ní sedla a dali jsme se do řeči :) Taky je docela fajn :))
V pátek jsem se seznámila s další holkou. Normálně sedí za náma, ale na pár předmětů jsme rozdělený podle abecedy.. A Domča vedle který sedim a její kámoška v lavici jsou ve druhý skupině, tak jsme si sedly spolu :)
Tohle jsou dvě holky, který znám celým jménem :DD A to nás je ve třídě 29 včetně mně :D

Další etapa.. Poslouchám novej styl hudby.. Dubstep! ♥ Lidi, tenhle styl je úplně skvělej! :) Kdo ho nezná, tak dubstep = vibrace.. :) Dám vám sem 3 dubstep písničky, můžete si je poslechnout.. ♥